Esileht Kontakt Egoism.ee

Järjekordne Reaalkooli ajaveebid veebileht

12A klass õppeaastal 2009/2010

Tere tulemast Tallinna Reaalkooli 125. lennu A-klassi veebilehele. Siin kajastame oma klassis toimuvat meie endi silme läbi, samuti teavitame üksteist erinevatest sündmustest ja ülesannetest. Oleme usinad, lõbusad ja eeskujulikud reaalikad, kellel on alati püss õlal ja viiulid häälestatud!

Klassijuhatajatund

Protokollis: Doris Mark
Õpiti sünnipäevalaulu, mitmesugused teadaanded õpetaja poolt ja erinevad tegevusrühmad esitasid oma aruandeid:

1) Klassikassa:
1.1) Sünnipäevade korraldamise jaoks korjab igaühelt 25.- Tiiu
1.2) Ballitantsukursuste tasu 300.- korjab Kadri
2) Spordiorganisaatorid:
2.1) 28. septembril (reedel) peale lõunat toimub spordipäev kooli staadionil, millest võtab osa ka 5a (šeflusklass). Toimuvad teatejooks, rahvastepalli- ja jalgpallivõistlused.
2.2) Läbi mõelda üritused, mis toimuvad 27. oktoobri hommikul (rabamatka teine päev)
2.3) Spordiorganisaatorid valmistavad diplomid autasustamaks võitjaid.
3) Male- ja kabeturniiri organisaatorid:
3.1) Kabeturniir viiakse läbi 1. oktoobril. Juhul, kui võistlejate number osutub liiga suureks ja ei jõuta kõiki võistlusi ühel päeval läbi viia, jätkub turniir 8. oktoobril. Kui kabevõistlused mahuvad 1. oktoobrile, algab 8. oktoobril maleturniir.
3.2) Male- ja kabeturniiri organisaatorid valmistavad diplomid autasustamaks võitjaid.
4) Klassiõhtute komisjon:
4.1) Klassiõhtu toimub 25. oktoobril
4.2) Klassiõhtu toimub stiilipeona- teema otsustamisel
4.3) Klassiõhtul jagatakse Oskarid
4.4) Toimuvad etteasted (grupina või üksi) vastavalt kostüümile
5) Kultuurikomisjon:
5.1) Igas kuus toimub üks väljasõit teatrisse või kontserdile.
6) Šeflusrühm:
6.1) 5. oktoobril toimub Aarete Saare mäng Kadrioru pargis.
6.1.1) Võistlejad jaotatakse 10-nesse võistkonda, määratakse maastikul 10 punkti ning punktide leidmiseks jagatakse võistlejatele kaardid.
6.1.2) Liisi R. teeb kaardid
6.1.3) Täites ülesande saab võistkond igas punktis aarde (mille muretsevad punktis ülesandeid jagavad 10. klassi õpilased).
6.1.4) Kaks 10-nenda klassi õpilast aitavad territooriumil eksinutel teed leida, ülejäänud on punktides kohtunikeks ning jagavad ülesandeid.
6.1.5) Mõeldakse välja, kuidas alustada võistlust nii, et kõik võistkonnad stardiksid eri punktidest ühel ajal.
6.1.6) Mõeldakse välja, punktides esitatavad küsimused.
6.1.7) Võistlus toimub aja peale.
6.2) Peale võistlust valib iga viienda klassi õpilane omale nö “bossi” kümnenda klassi õpilaste seast. Minnakse parki jalutama ja vestlema.

Tagid:

13. sept. 2007 | Kirjapanekud, Organiseerimine