Distantsõppe gobelääni tööd. Lend 142

Minigobeläänid on raamil kootavad piltvaibad.

Distantsõppe ajal toimetasid kuuendikud oma gobelääni tööde kallal. Raamid valmisid koostöös tehnoloogiaõpetajaga vahetustundides ning hiljem rakendasime valminud raamile lõime üles ja asusime usinalt kuduma.

Gobelääni kudumine nõuab aega ja visadust, seda tõdesid ka kuuendikud.

Aega võttis, aga lõpptulemused on vahvad!

9. klasside lõputööd. Lend 139

139. lend on jõudnud käsitöötundide viimasesse etappi ja valminud on uhked lõputööd, mis võtavad kenasti möödunud aastad kokku ja annavad võimaluse ka meelepärase projektiga süvendatult tegeleda.

Õpetajal, aga ka õpilastel oli kurb tõdeda, et just siis kui läks toredaks ja sai hakata nautima oma töö vilju, said tunnid otsa.

Kirimustrilised kindad ja kiriloomad. Lend 141

Sügisel meenutasime seitsmendikega, kuidas käib ringselt kudumine ja sukeldusime põnevasse kirimustrite maailma. Kavandades sai õpilane hinnata, kui osav ta kudumises on ja millega end proovile paneb. Iga õpilane sai ise valida, mida ta praktiliseks tööks valmistab, kas kirikindad või kirilooma.

Lõpptulemusena valmisid vahvad kirikindad ja lõbusad kirimustrilised loomakesed.