Esileht Kontakt Egoism.ee

Järjekordne Reaalkooli ajaveebid veebileht

12A klass õppeaastal 2009/2010

Tere tulemast Tallinna Reaalkooli 125. lennu A-klassi veebilehele. Siin kajastame oma klassis toimuvat meie endi silme läbi, samuti teavitame üksteist erinevatest sündmustest ja ülesannetest. Oleme usinad, lõbusad ja eeskujulikud reaalikad, kellel on alati püss õlal ja viiulid häälestatud!

Jõulud tulid, olid ja läksid. Ka vana aasta läheb ära.

Järjekordne seiklusrikas, mõneti vahva, teisalt nukravõitu kriisiaasta saab otsa. Tasub loota, et tuleb uus ja parem ning ütlus “tuleb uus ja hullem” ei pea sedapuhku paika. Ent see on vaid lootus. Keerulised ajad nõuavad tegusid. Kellel jaksu rohkem, peaks toetama nõrgemat, et üheskoos sellest jamast välja tulla. Abivajajaid on palju ning nende arv kasvab jätkuvalt. Tänavuste jõulude ajal pidas meie koolivendade soomusrongi deviis paika. Ãœks kõikide, kõik ühe eest. See oli fantastiline näha igaüht teist kätt tõstmas, kui kõlas küsimus heategevuslike jõulikinkide tegemise kohta. Me tegime ära. 23. detsembri lõunal andsin üle meie kingi ühele perekonnale. Minu valduses olnud info oli ainult natuke väär. See pere oli neljalapseline küll, aga poisid olid hoopiski umbes 7 eluaasta ringis ja vähem. Kõige pisem paterdas mööda tuba ringi, vahepeal vaatas mind ja rääkis pudikeeles. Meie kink läks väga õigesse kohta. Mul on üks (natuke hilinenud) jõulusoov ka…Soovin, et säärane üksmeel ja abivalmidus ei ilmneks ainult jõulude ajal. Meeleolukat aastavahetust, kohtume uuel aastal.

27. dets. 2009 | Sündmused

Postita vastus