Linda Visnapuu sündis 10. jaanuaril 1907 Peterburis. 1925. aastal astus ta Tartu ülikooli, mille lõpetas 1932. aastal keemia-, bioloogia- ja geograafiaõpetajana.

Tallinna Reaalkooli (tollel ajal Tallinna 2. Keskkool) tuli ta õpetama 1942. aastal. Reaalkooli jäi ta kuni pensionile minekuni 1969. aastal.

Visnapuu oli väga nõudlik õpetaja, kellesse õpilase suhtusid suure austusega. Tema tunnis ei julgenud mitte keegi spikerdada või kodust tööd tegemata jätta. Samamoodi oli Visnapuule väga oluliseks küsimuseks kombekus, ta tegi alati märkuse, kui kellegi väljanägemises oli midagi puudu. Oma ranguse tõttu andsid õpilased talle hüüdnimeks Hüdra, mille järgi meenutatakse teda tänaseni.

Tüdrukutesse ei suhtunud Hüdra hästi, ta pidas neid rumalateks ning oli veendunud, et Reaal oleks pidanud jääma poistekooliks.

Vaatamata omapärasele rangusele tundis Visnapuu oma ainet väga hästi ning seletas teema ära kõigile õpilastele. Tema õppemeetodite hulka kuulus õpikute mittekasutamine ning tunde järgi hinde panemine. Samas kui keegi õpilastest läks ülikooli ja seal nähti, et Visnapuu õpilane, oli vastuvõtt peaaegu kindel.

Linda Visnapuu suri 1994. aastal ja on maetud Pärnamäele. Ta oli kahtlemata legendaarsemaid Reaalkooli õpetajaid. Seda, kui palju õpilased teda austasid, näitab 1997. aastal vilistlaste annetustega püstitatud mälestuskivi Pärnamäel.