Reaal 140

Olen kaua oodanud mõnd reaalkooli juubelit. See oli üks vägev pidu. Kõigepealt tuli klassijuhataja tundi rääkima panganduse valdkonnas töötav vilistlane. Teda õpetas samuti Tiia Luuk, meie klassijuhataja. Tema jutu järgi tundus, et meie klassijuhataja pole nende aastatega eriti muutunud. Oli huvitav kuulata.

Saime meeldejäävaid kõnesid staadionil ja ega ilmataat meile päikest ka ei andnud, seega pidime tibutava vihma käes olema. Meie klass valmistas tordi, kuhu oli suurelt peale kaunistatud “140”. Tort maitses ka suurepäraselt. Aitäh Jakobile ja Oskarile tordi valmistamise eest.

Jutu kirjutas Oskar Treffner

Lisa kommentaar

Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/reaalkool/comments.php on line 74