Distantsõpe

Praeguseks on distantsõpe toimunud juba 5 nädalat. Üldiselt arvab meie klass samamoodi, et distantsõpe toimib hästi, kuid koolis oleks ikka parem õppida ja klassikaaslastega suhelda. Nüüd on kõigil väga palju aega, mis oleks muidu hea, kuid praegu ei saa selle ajaga midagi peale hakata, kuna kuhugi ei või minna ja sõpradega ei või kokku saada. Alguses oli kindlasti rohkem segadust ja kõik alles harjusid uue olukorraga, kuid nüüdseks ollakse juba harjunud ja koolitööd sujuvad hästi. Enamasti on koolitööd eKoolis ja tehakse ka videokõnesid. On saadud teada, et katsed toimuvad see aasta interneti teel ning samuti jäävad eksamid ära. Positiivne on aga see, et saab kauem magada ja ei pea kandma kooliriideid.

Autor: Helis Lisette