Sõit mööda Tartu maanteed Tartu (21.01.18)!

1. veebruaril osalesime koos 9.a klassiga Tartu Ülikooli lahtiste uste päevadel. Meile pakuti rikkalik valik loenguid ja töötubasid teemadel:Iga inimene on võimeline õppima, Keeletehnoloogia, “Me googeldasime sind!” , Ajamasinaga soome-ugrilaste maagilises maailmapildis, Fantastilised molekulid ja kust neid leida?, Seksuaaltervise teemalised näpuharjutused, Motivatsioonikiri – kellele ja milleks?,  Kas me ikka käisime Kuul?, Kehakeel konfliktolukorras, Millised on rõivatrendid erinevates religioonides?, Miks keskaegsed kuningriigid ei lagunenud?, Mida teevad teatrikriitikud?, Teadmiste takistusrada,  Arutlemine, veenmine ja manipuleerimine, Sinu hingamine on Sinu hääl, Algoritmika, Teaduskooli hõrgutavad maitseelamused, Esmaabipakk ja Elustamise töötuba.Pärast vaimset pingutust suundusime Ahhaa keskusesse, kus saime süüa ja seejärel seigelda 3 tunni vältel keskuses ringi. Selleks hetkeks oli väga aastaajakohane näitus, ,,Ahhaa, talisport!”, kus sai visata lumepalli, hüpata hüppetornist, sõita suuska ja mängida hokit. Võiks öelda, et oli väga vahva ja tore päev ning loodame, et saame kunagi veel klassiga Tartut külastada!

Kirjutas Markus

9.klasside lahtiste uste päevadel Tartu Ülikoolis osales üle 700 õpilase.

Pildigalerii leiad siit!