Kooli sünnipäev

Reedel, 29. septembril tähistasime Reaalkooli 136. sünnipäeva, mis on ühtlasi ka meie lennu number, nii et see aasta oli meie jaoks sünnipäev veelgi erilisem. Nagu Reaalis traditsiooniks ikka, siis iga aasta külastab igat klassi vilistlane, kuid meie õnnetuseks juba teist aastat järjest ei tulnud vilistlane kohale ning selle asemel kuulasime aulas loengut. Aktus oli 7. tunni ajal, kus kõneles direktor Ene Saar meie koolist natukene ning pärast seda tunnustati õpilasi, kes saavutasid suve jooksul häid tulemusi olümpiaadidel ja samuti said diplomid ka põhikooli ja gümnaasiumi õpilased, kelle pingutuste läbi saavutasime Johan Laidoneri mälestuseks korraldatud olümpiateatejooksul 1. koha. Hiljem sõime omatehtud maitsvaid muffineid ja küpsisetorti ning jõime morssi. Oli väga tore päev!

Kirjutas Kertu