Ainevõistlustel on hästi esinenud:

hjärna-med-kugghjul-38425349

Tallinna Linnuklubi linnuviktoriin IV koht – võistkonnas olid Markus, Martha Marie, Grete; Aiko Liisa, Erik.

Geograafiaolümpiaadi koolivoor: III koht Martin, tublid olid Kaur, Nils, Kaspar, Sirle, Iris-Maria, Priit, Siim, Rhea.

piirkonnavoor: III-IV koht Martin ja Kaspar.

üleriigilisele olümpiaadile: Martin, Kaspar, Kaur, Nils. Martin saavutas geograafiaolümpiaadi lõppvoorus I koha ja oli parim 7.klassi maastikuvõistlusel.

Informaatikaviktoriin “Kobras” – esines hästi Kaarel.

Matemaatikaolümpiaadi koolivoor: II koht Martin, III koht Kaur, tublid olid Grete, Johannes, Rhea, Priit, Nils.

piirkonnavoor: II koht Martin, 7.-8.koht Grete ja Priit, 9.koht Erik.

Nuputa võistlusel esindas klassi koolivõistkonnas Martin, saavutati I koht

Eesti keele olümpiaadi koolivoorus 7.-8.kl arvestuses – V-VII koht Erik.

Ãœleriigilisel võistulugemisel “Hansenist Tammsaareni” osalesid Erik, Nele, Miko, Erik.

Bioloogiaolümpiaadi koolivoor:  II koht Martin, III koht Nils, tublid olid Kaspar ja Erik. Piirkonnavoorus osales 5 õpilast.

Ajalooolümpiaadi koolivoor: I koht Nele, tublid olid Martha-Marie, Miko ja Martin.

piirkonnavoorus oli tubli Martha-Marie.

Tallinna Haridusameti vastuvõtul Lillepaviljonis käisid Martin ja Kaspar.