Klassiöö

13. novembril toimus 7.c klassil väga tore klassiõhtu.

Või kas võiks öelda hoopis klassiöö?

Me kogunesime kooli õhtul kell kaheksa ja katsime ühiselt laua. Seejärel korraldasid Markus ja Eric toredaid õhtumänge ning sõime kaasatoodud sööke. Kella üheteist ajal korraldasid gümnasistid meile koolimaja peal väga huvitava aaretejahi. Peale seda vaatasime filme, mängisime kaarte ja muid mänge. Kella kahe ajal öösel läksid kõik oma klassi, kus muist õpilasi ronis magamiskottidesse, aga üks osa jäi veel juttu ajama ja muud pulli tegema. Kõige olulisem oli, et ei tohtinud lärmi teha. Aegamööda jäid kõik magama, aga oli ka neid, kes eriti ei maganudki. Ärkasime hommikul kaheksa ajal ning seejärel koristasime ja valmistusime koju minekuks. Kella üheksa paiku pidi plats puhas olema ja kõik läksid koju magama. Olen kindel, et nii toredat pidu mäletab 7.c veel kaua.

Suur aitäh teile, sõbrad gümnaasiumist: Hanna- Britt, Katariina, Grete-Liis, Tomi-Andre, Kristiinia, Anna-Liisa ja Katariina Sofia.

Kirjutas Nils

IMG_3398[1] IMG_3248[1] IMG_3247[1]