Kooli 134. sünnipäev

28. septembril peeti Tallinna Reaalkooli 134. sünnipäeva. 6. tunni ajal käis meil külas kooli vilistlane Piret Klooren, kes rääkis endast ja oma kooliajast. Nüüd on ta meie koolis tüdrukute kehalise kasvatuse õpetaja.

Nüüd üritusest endast ka: 7.tunni ajal läksime pidulikult pudireas kooli staadionile ja võtsime kohad sisse. Direktor pidas kõne, pärast seda jagati autasusid parimatele olümpistidele. Sünnipäeva tähistamine lõppes ühiselt ette loetud luuletusega „Pumtšiga-Pumm“ ja mütside õhku viskamisega. Seejärel võisid kõik sööma hakata. Sünnipäeva puhul pidi iga klass pidi ise endale head-paremat küpsetama. Meie klassi laual olid kringel, muffinid ja mahl. Suur tänu Kaarlile ja tema vanaemale kringli, Kaurile muffinite ja Mikole mahla eest! Pärast söömist liikusime veidi vähem pidulikul sammul tagasi koolitundi.

koolisynna

Kirjutas: Erik