Stiilinädal, 9.-11.veebruar 2010

GEORG: Teisipäeval, 9.veebruaril algas meil koolis stiilinädal. Teisipäeval pidime tulema kooli punaste riietega. Mina tulin kooli 1.klassi pluusiga, mille ma selga venitasin.
Kolmapäeval pidime panema kas sini-must-valged või rahvusriided. Sel päeval oldi väga huvitavalt riides.
Neljapäeval pidime tulema kooli omaloodud koolivormiga. Pärast hääletasime, kellel on kõige ilusam koolivorm, see sai esineda diskol, mis toimus sama päeva õhtul. Valituks osutusid Killu ja Getter.

OSKAR: Mulle isiklikult meeldis punane päev kõige rohkem, sest kõik olid nagu esimese klassi lapsed. Ühel minu klassivennal oli väga äge süda, mis tuksus. See oli põnev ja mullel väga meeldis.

HANNA: Teisipäeval oli teemaks punane riietus. sel päeval oli klass punane ning rõõmus.
Kolmapäeval oli rahvusriided, mõnedel sini-must-valge.
Neljapäev oli omaloominguliste koolivormide päev. Kõigil olid ägedad vormid, aga mulle meeldis kõige rohkem Grete oma.