Jõululõuna 21.12

Viimasel koolipäeval aastal 2007 sõime kõik koos jõululõunat. Söökla oli tehtud imeilusaks – küünlad põlesid ja mängis vaikne jõulumuusika. Enne söömist tänasime sööklatädisid, kes meile iga päev  süü ateevad ja anti kätte tunnistused viielistele õpilastele. Seekord andis tunnistused kätte direktor isiklikult. Väga hea oli vaadata, et 2b lapsed oskavad viisakalt kätt suruda ja silma vaadata – olin väga uhke teie üle!

Seejärel said kõik sööma hakata – verivorsti ja kartulit, jõulukeeksi ja mandariine 🙂

Päeva lõpuks jagasime kätte kõik tunnistused ning soovisime üksteisele häid pühi ja vahvat vaheaega!

Lisa kommentaar

Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/reaalkool/comments.php on line 74