Hiiumaa

Kõik olid elevil reisist Hiiumaale.Buss pidi kohale jõudma kella seitsmeks kooli ette.Kuigi buss hilines 15 minutit.Nii siis algas nelja ja poole tunnine bussi sõit praami peale.Alguses jätkus tegevust küllaga,kuid peagi tahtsid kõik bussist välja.Lõpude lõpuks jõudsime praami peale.Muidugi tahtsid kõik joosta puhveti komme,limonaade ja krõpse minna ostma.Selgus ,et sattusime valele päevale,puhvetis oli raha üle lugemine seega ei saanud keegi midagi osta.Kuid lõbus oli ikkagi.Jõudes kohale olid kõik super õnnelikud.Niisiis jätkus bussisõit käisime vaatamas paljusid vaatamisväärsuseid , kuid mulle torkas silma Hiiu tuletorn.Kõik ähkisid treppidest üles mindes kuna torn oli ikka päris kõrge.Tippust avanes imeline vaade.Pärast läksime kivide peale ronima see oli vahva ja lisaks oli ka ilm ilus.Lõpuks sõitsime poodi,kõik poisid karjusid yessssssssss!!!!!!Poest ostsime endale rämps toitu ,et pidu panna öösel :D.Jõudsime kohale see oli üks imeilus kohake mere ääres.Igaüks sättis end enda majakestesse.Siis sõime hilis lõunat,selleks oli purks.Kõik sõid hea meelega,sest kõhud olid tühjad.Hiljem algasid võistkonna mängud,mitte kellegile ei meeldinud see kõik pidasid seda lihtsalt jamaks,mida kauem seda hullemaks läksid ülessanded.LÕpuks läksid kõik majakestesse.Mängisime pokkerit vaatasin sõbraga James Bondi ja läksin vahukomme grillima.Oli mõnus ja vaikne öö läksin magama kell neli umbes.Järgmine päev olid kõik väsinud ja ei huvitanud muudest vaatamisväärsustest.Tallinnasse jõudsime tagasi kella kuueks õhtul,oli tore reis.

Sooviks tagasi Hiiumaale minna!