HEA 5.A KLASS!

picture-122Soovin teile algaval kooliaastal tarkust, mõistust ja arukust olla taas kõige tublim kõige väiksem suures majas! Kindlasti olete saanud seda, mida ootasite – tuletage meelde 4. klassi lõpuaktust, mil te ootasite suurde majja minekul toredaid õpetajaid, uusi sõpru-tuttavaid ja puhvetit.

Teadke, et Väikeses Majas on keegi, kes ootab väga taaskohtumisi!

õp. Margit

1 kommentaar - “HEA 5.A KLASS!”

1. Rina Ütleb:

Kallis Õp. Margit! Loodan, et ka teised loevad selle teksti läbi ja tuletavad teid meelde. Lugesin selle väikest, kuid väga armast viimast lauset naeratades, sest ka meie ootame taaskohtumist Teiega ja teiste õpetajatega. Kahjuks meie kooli päev lõppeb hiljem kui teie tööpäev ja me ei näegi üksteist. Oleme taas käinud väikeses majas, kuid meie armas koolitädi ütles, et te läksite juba ära. Alles täna kohtasin Reet Libet ja palusin, et ta saadaks teile tervitusi :). Ilmuge vähemalt siin taas välja kui leiate oma kuldsest ajast tükikese. Kuödne aeg sellepärast, et teie ise olete suur ja kallis kuld. Armastame teid väga!