Tallinna Reaalkooli vÔimlemispidu

15. aprill toimus Tallinna Reaalkooli suure maja aulas vĂ”imlemispidu. Juba mitu nĂ€dalad varem hakati kehalise kasvatuse tundides valmistama lahedaid tantse. Meie klass osalesid kĂ”iktĂŒdrukud, kuid poistest keegi osa ei vĂ”tnud. TĂŒdrukud otsustasid teha tantsu lauluga Bad Romance, mida esitab Lady GaGa. Alguses oli meie tants liiga lĂŒhike, kuid siis ajud hakkasid nii tööle, et tuli jĂ€llegi liiga pikk. Lahutasime siis mĂ”ned liigutused Ă€ra ja tuli vĂ€lja, te see sobis vĂ€ga hĂ€sti. Riietus oli must- valge ning ehteb olid punased. Abiks oli meil Eliise ema, kes aitas meile teha soengu ja vĂ”lus meie huuled punaseks sĂŒdaks. Klassijuhatajalt saime Ă”nneks enne esitlust teada,et meie tants nimega “Bad Princess” pidi olema esimene mida vaadetakse.
Soojenduseks tegid kĂ”ik kohal olijad natuke vĂ”imlemist. Esimeseks vĂ”istlejaks oli 4.a klass (meie klass). Olime pinges, sest esinesime esimesena. SeejĂ€rel vaatasime ka teiste esinemist ningĂŒritasime arvata, mis klass vĂ”idab. Kui kĂ”ik vĂ€ikese maja klassid olid Ă€ra esinenud nĂ€rveerisid vist ikka kĂ”ik. KĂ”ik tahtsid saada esimese koha, kuid…Ă”nn valis ikka meid. Meie klass (4.a klass, lend 133a) sai e s i m e s e koha!!!Olime hullult Ă”nnelikud ning jĂ€rgmisel pĂ€eval, mil oli keka tund said kĂ”ik tĂŒdrukud viie 😀 .