ÕPETAJATE PÄEV

Johanna Stina Idla

Õpetajate päev toimus meie koolis 03.10.08. Sel päeval ei andnud meile tunde mitte õpetajad ,vaid vanemate klasside õpilased.

Õpetajate päeval võivad nimelt õpetajad puhata ja pidutseda. Meie õpetajateks olid Anette ja Liisi. Nad olid toredad ja viitsisid meiega jännata.  Tundidest toimusid meil eesti keel, inglise keel, muusikaõpetus, kehaline kasvatus ja matemaatika. Eesti keeles lahendasime töövihikust ülesandeid. Inglise keeles õppisime loomade häälitsusi. See oli päris naljakas. Matemaatikas lahendasime töölehte. Ka see oli ka väga tore. Muusikatunnis laulsime laste karaoket ja üht eelnevalt päheõpitud laulu. Kehalises kasvatuses  mängisime sellist mängu nagu „lipp“. Lippudeks olid pliiatsid, mida pidime vastaste väravast enda väravasse tooma. Oli igavene sigin, sagin ja sebimine ning sai palju nalja.

Loodan, et õpetajatel oli sama tore päev kui meil!