Kooli liuväli

Esmaspäeval, 25. jaanuaril avati pidulikult Tallinna Reaalkooli staadionil liuväli. Tallinna koolidest on ainult meil uisuväljak. Avamisel esinesid mõned kooliõpilased ja vaatama olid kutsutud kõik. Liuväljak on ehitatud Reaalkooli õpetajate ja õpilaste poolt ning see hõlmab peaaegu kogu staadioni. Seda võivad kasutada Tallinna Reaalkooli õpilased ja õpetajad. Liuvälja kasutatakse kehalises kasvatuses hoki mängimisel või uisutamisel. Uisutamine on tasuta ning uiske saab kümne krooni eest koolist laenutada.

Selle uisuväljaku juures on väga hea see, et see on koolile lähedal ja seda saab kehalise kasvatuse tunni ajal kasutada. Ka vabal ajal on seal hea uisutamas käia. Jää on küll uisutamiseks sobiv, kuid jääväli on lumine ning meil puuduvad jääsilumismasinad. See eest on meil aga igal hommikul lund lükkamas tublid õpilased.

Head uisutamist!

uisk