8. TETSEMPER 2010

Päev algas matemaatika tunniga, kus väga paljud seltsimehed said õpetaja päevikusse oma nime kõrvale ilutsema kõige ilusama hinde – ĂśHE. Ai-ai-ai! Kodutööd tegemata!

Saime kätte ka vanu töid

SARAHI TUNNIKONTROLL

Tehke pilt suureks ja saate ĂĽllatuse osaliseks.

Järgnesid ajalugu, kus samuti saadi kontrolltöösid kätte. Peale seda läksime bioloogiasse, kus saadi töövihikuid kätte.

SIIS SAI SĂ–Ă–Ă–Ă–Ă–Ă–MA!!!!!!

Kuna söögiks oli eksinud jänes ehk kartul, siis osteti puhvetist igasugu kraami kokku.

Pilt Jõulu-Laurast, kel sussid jalas,

puhvetitädile raha valas,

selle eest mandariine sai-

seetõttu on ta kõht nüüd lai.

LALLU

ning PUHVETI TĂ„NANE ERIPAKKUMINE- TULNUKMANDARIINIKE

UFO

Sellel kenal pildil siin

ilutseb ufomandariin.

et ta inimkonnale ei oleks ohuks

ja ta maakera ei muudaks nohuks,

lukustasime ta kilekotti

ja viskasime vetsupotti.

Nali- ei visanud

muidu oleks ju kooli juhtkond meie peale kisanud.

Me oleme ikka korralikud koolijĂĽtsid,

mis sest, et vahepeal(loe: kogu aeg) puuduvad koolimĂĽtsid!

Siis oli eesti keel, kus asendas meie enda õpetajat Mirja Särg, kes meile ka ühtlasi etteütlust andis. Etteütluse viimane lause oli geniaalne, kuid hetkel on see mul peast läinud selle suure õppimisega, kuid kui me kunagi oma tööd tagasi saame, siis jõuab see ehk otsaga siiagi.

Arvuti tunnis PROGRAMMMMEEEEERISIME jõulukaarte ning silmasime seinal üht meie kaasõpilaste loomingut:

OHUD INTERNETIS

Kui lõpuks füüsika tundi kohale roomasime,nägime, et meie klassijuhataja, kes ise alles reedel kooli tuleb ja terve nädal koolis ei ole, on telepaatiliste võimetega jätnud meile tahvlile ühe rõõmusõnumi.

EELAJALOOLINE SAVITAHVEL

Lisaks sellele helises ka häirekell, kuid siiski käskis Muusa rahu säilitada ja tööd edasi teha.

Füüsikas täitsime esimest korda oma töövihikukest.

Täna filmiti ka päris palju, ehk kunagi editin selle normaalseks videoks ja panen siia 🙂