SpordipÀev

Meie kooli spordipĂ€ev toimus alles pĂ€ris Ă”ppeaasta algusosas, kui keegi ĂŒksteist veel Ă”ieti ei tundnud. SpordipĂ€eval pidime me vĂ”istlema erinevatel aladel nagu 60 meetri sprint, kaugushĂŒpe ja 400 meetri pikamaajooks.

Kahjuks oli spordipĂ€eval ka “vĂ€ike” altminek. Nimelt ei ilmunud suur osa meie jalgpallimeeskonnast Ă”igeks ajaks kohale ja me olime sunnitud meeskonna mittekohaleilmumise tĂ”ttu heitlusest kĂ”rvale jÀÀma. Sellest hoolimata oli see pĂ€ev meile kĂ”igile edukas, kuna kĂ”ik tunnid jĂ€id Ă€ra ja hommikul sai magada.(v.a mina, kes ma lolli peaga varahommikul kooli tulin ja tundidesse tahtsin minna, aga see-selleks). Igatahes olid pĂ€eva lĂ”puks kĂ”ik enam-vĂ€hem elus-terved ja ĂŒks pĂ€ev oli lĂ€inud asja ette.