Tervisekuu

Märts on Reaalkoolis tervisekuu!

Märts oli väga põnev kuu! Meil käis palju külalisi ning tegime mitmeid projekte.

väga põnev oli see, kui kooliõde käis meil tunnis ja rääkis hügieenist ja õpetas esmaabi andmist.
Meil käis külas ka Emili ema, kes rääkis tervislikust toitumisest. Olime kõik väga üllatunud, ka Emili ema meile salasuhkrust rääkis. Kas teie teate, mis on salasuhkur?

Lisaks külalistele jälgisime ka oma toitumist ja proovisime sööklaski kõiki õpitud tarkusi rakendada. Lisaks täitsime ka toitumispäevikut.

Lisaks õigele toitumisele proovisime ka tavapärasemast rohkem liikuda. Seintel oli vahva liikumistähestik ning ühel nädalal oli iga päev aktiivseid vahetunde. Iga klass kutsus teised õue mängima ja õpetas teistele midagi uut.
Meie õpetasime ja tuletasime kaaslastele meelde mõned vanad head õuemängud. Õppisime need ise hästi selgeks ja siis õpetasime ka kaaslastele.

Nüüd on igaks vahetunnis mõni hea mõte olemas!