Tere tulemast 2.a klassi õpilane!

Käes ilus soe sĂĽgis ning algas taas kooliaasta. Alustasime oma teist kooliaastat. muutunud on see, et kooli staadion on ĂĽles kaevatud – seal käivad arheoloogilised kaevamised ning aktus toimus aulas.

Lisas: õp Margit 02.09.2023 07:38

Ja esimene kooliaasta saigi läbi!!!

Tehtud! Suvetööks jäi lugeda raamatuid, täita lugemisbingot ja korjata ning kuivatada suvelilli. Näitust “Ahhaa, meeled!” võiksime ka suvel peredega kĂĽlastada. Vana koolimaja jääb ootama tantsu- ja laulupidulisi ning siis puhkama. Loodame, et uue koolimaja ehitustööde ettevalmistused staadionil suvel algavad.

Lisas: õp Margit 15.06.2023 07:14

Kirjandusviktoriin

Osalesime kirjandusviktoriinis, kus tuli võistkonnas vastata erinevatele raamatuid puudutavatele küsimustele. Üllatavalt targad ja palju lugenud lapsed on meil!

Lisas: õp Margit 20.05.2023 09:02

Spordipäev

Meie esimene spordipäev oli kooli staadionil ilmselt viimane, sest ootame ju uue koolimaja ehitamise algust. Koos olid kõik kolm esimest klassi.

Võisteldi kaugushĂĽppes, 40 m jooksus ja palliviskes. Oli ka klassidevaheline pendelteate jooks – pendliga ĂĽmberkäimist peab veel harjutama, sest mõni jooksis nagu tõrvikuga kogu oma vahetuse ja oli ka selline tĂĽĂĽp, kes lihtsalt pillas pendli ĂĽleandmise asemel ootaja ette maha. Eriti tore oli see, et meie klassi jagus päris palju medaleid. Kiitus tublidele sportlastele!

Spordipäev lõppes ringtreeninguga, kus kasutati erinevaid spordivahendeid.

Lisas: õp Margit 16.05.2023 08:50

Tantsu- ja laulupeo auks pihlakate istutamine.

Meie pihlakas asub Lillekülas, aadressil Endla 49b mängu- ja spordiväljaku ääres. Kui sinna kanti satud, jaluta mööda ja vaata, kuidas tal läheb.

Lisas: õp Margit 10.05.2023 07:39

Geomeetrilised kujundid tehnoloogiaklassis

R-õppe tund oli meil tehnoloogiaklassis ja meid õpetas õp Ahti Pent. Tema teab kõike sellest, kuidas puiduklotsidest ja tappühendusega erinevaid geomeetrilisi kujundeid kokku panna saab. Ja kuidas neid mõõta. Nüüd saime ka meie seda teada ja omal käel läbi proovide. Need tunnid suurte õpilaste õpetajatega on alati väga põnevad ja vahvad, kuid nõuavad suurt keskendumist.

Lisas: õp Margit 04.05.2023 07:21

RĂĽtmipillide kontsert

Tänasel kontserdil õppisime tundma erinevaid rütmipille ning muusikastiile, mida nendega teha saab. Saime ise ka kaasa tantsida ja pille mängida.

Lisas: õp Margit 18.04.2023 12:52

Pääsetameti veeohutuse õppus

Päästeamet ja päästekooli õpilased tutvustasid turvalist käitumist veekogude juures. Kõige põnevam oli teada saada, kuidas jäänaasklitega end jääaugust välja upitada. Kõige mõistlikum on aga ettevaatlik olla ja ujuma minna koos täiskasvanutega.

Lisas: õp Margit 04.04.2023 19:24

KES LĂ„HEVAD TANTSUPEOLE??!!

MEIE LÄHME! Aitäh õp Kaidile ja kõikidele tublidele tantsijatele.

Lisas: õp Margit 03.04.2023 18:19

Järje Hoidja Ilmar Tomusk ja meie kassid.

Igal aastal antakse 2. aprillil tähistatava rahvusvahelise lasteraamatupäeva puhul Tallinna Keskraamatukogus välja eelmisel aastal ilmunud ja Tallinna Keskraamatukogus möödunud aastal enim loetud Eesti laste- või noorteraamatu autorile (autoritele) auhind „Järje Hoidja“. Sel aastal sai raamatu “Kullakallis kass” Järje Hoidja tiitli endale kirjanik Ilmar Tomusk. Meie aga joonistasime selle raamatu jutule oma pilte ning saime ka auhinna kätteandmisel osaleda.

Lisas: õp Margit 02.04.2023 19:15