Klassihommik: Segasummasuvila!

Esimese perioodi viimasel päeval korraldasime klassiga uhke peo. Premeerisime end selle eest, et oleme niivõrd tublid ja südikad koolilapsed olnud. Peo pealkirjaks sobib hästi “Segasummasuvila”, sest kokku said nii raamatute tegelased, loomad kui ka erinevate elukutsete esindajad! Peol sai mängida, tantsida, üksteisele kirju kirjutada ning mis kõige olulisem – süüa! (Lapsesuu). Meil käis ka kaks üllatusesinejat: kooliõde, kes õpetas meile, kuidas käsi pesta ning 1.a klassi õpilane, kes meile raamatut luges. Meie klassist käis Lui samal ajal 1.a klassile “Sipsikut” lugema. Küll see õnnestus tal hästi! Ãœhtlasi oli täna õpetaja Delis meiega viimast korda. Ãœtlesime talle aitäh ning saatsime ta heade soovidega tagasi ülikooli, sest häid ja tarku õpetajaid on meil alati vaja! Pidu oli lõbus ja kõik lahkusid rõõmsatena. Nüüd jääb ainult üle hüüda HURRAAA, sest käes on ju VAHEAEG!