Külastame Ugala teatrit

19. märtsil läksime algklassidega Viljandisse Ugala teatrisse vaatama etendust “Prints ja kerjus”. Etendus rääkis printsist ja kerjusest, kes omavahel vahetasid kohad, sest tahtsid teada, kuidas on olla keegi teine. Paraku tõi see kaasa palju segadust ning pahandusi. Lõpuks nad mõistsid, et kõige parem on olla sina ise. Oli tore teatrikülastus!

Lisas: jaanika 21.03.2024 14:38

Klassiõhtu

18. märtsi õhtul kogunes meie klass taas kokku, et pidada maha lõbus pidu. Teema oli seekord värvid. Rohelised, punased, kollased ja sinised olid piduliste riietus ja kaetud lauad. Koos mängisime erinevaid mänge, viktoriine ja nauditisime seltskonda. Oli väga lõbus klassiõhtu!

Lisas: jaanika 19.03.2024 16:43

Eesti Vabariik 106

Eesti Vabariik sai 106-aastaseks. Sel puhul toimus algklassside pidulik aktus. Esineti laulude, luuletuste ja kõnedega. Palju õnne sünnipäevaks, Eesti!

Lisas: jaanika 25.02.2024 11:36

Reaaltalent

Sel aastal korraldati algklassidele talendivõistlus. Igast klassist oli 2 osalejat ning parimatele esitustele jagati auhindu. Esitusi oli väga erinevaid. Oli tantsu ja pillimängu, laulu ja võimlemiskavasid. Meie klassi esindajad võitsid eripreemia. Reaaltalendil oli palju põnevaid ja huvitavaid esitusi.

Lisas: jaanika 23.02.2024 15:06

Külaskäik Chocolalasse

6. veebruaril suundusime klassiga Chocolalasse. Meile räägiti, kuidas valmib šokolaad ning millisest riigist tulevad kakaooad. Lisaks tutvusime šokolaadi ajalooga ning muidugi saime ka ise šokolaadikomme teha. Chocolalas oli väga põnev ja vahva!

Lisas: jaanika 09.02.2024 16:06

Jõulunädal

Jõulunädalat alustasime ekskursiooniga Paide Wittensteini Ajakeskusesse. Seal saime teada, kuidas peeti vanal ajal jõule ja millised jõulukombed siis olid.

Nädal jätkus jõulupeoga, kus kuulasime teiste klasside leidlikke etteasteid ning esinesime ka ise räpi ja ukuleledega. Enne jõulupidu jõudsime klassiga piparkooke küpsetada ja neid üheskoos maitsta.

Jõulunädala viimast koolipäeva tähistasime piduliku jõululõunaga, kus jagati eeskujulikematele õpilastele kiituskirju. Jõudsime klassiga külastada ka vanalinna jõuluturgu, kus leidus sobivaid kingitusi nii endale kui lähedastele.

Lisas: jaanika 21.12.2023 15:06

Advendihommik Toomkirikus

15. detsembril suundusime klassiga Toomkirikusse. Seal laulsime kirikulaule ja kuulasime jõululaule kooride ja pillide esituses. Lisaks saime kuulata ka evangeeliumi  lugejaid meie 4. klassidest.

Lisas: jaanika 15.12.2023 17:03

Päkapikuvõimlemine

Võimlemine on kõigile väga kasulik ja vajalik. Sellepärast tulid neljapäeva hommikul meie koolihoovi päkapikud, kelle liigutuste järgi me tantsisime ja võimlesime. Sel aastal ühines meiega ka orav, kes puul osavalt ronis ja meid uudishimulikult jälgis. Pärast võimlemist jõime sooja kakaod, sõime piparkooke ning jätkasime koolipäevaga.

Lisas: jaanika 15.12.2023 16:37

Jõululaat

Sel aastal oli meie kord olla jõululaada korraldajateks. Müügil oli käsitööd, kingitusi, kaunistusi ja toitu. Hiljem arvutasime kokku enda kulud ja tulud, ning igaüks andis ka panuse klassirahasse, mille eest saame minna klassiga ekskursioonile.

Lisas: jaanika 15.12.2023 16:16

Stiilipidu

Sel aastal võtsime esimest korda osa 4.-6. klasside stiilipeost. Teemaks oli tänavu riigid. Meie klass riietus mehhiklasteks. Kõik pidulised jagati gruppidesse ning meile korraldati erinevaid mänge, viktoriine ja palju muud. Peo lõpus jagati auhindu. Võitsime kõige suurema osalusega klassi auhinna.

Lisas: jaanika 02.12.2023 17:47