Arhiveeritud - kategooria: ‘Määratlemata’

Kunstitund Sally stuudio õpetajatega

Täna tuletasime kusntõpetuse tundides meelde eelmisel aastal mängitud jõulunäidendi Timbu-Limbust ja lumemöldritest, kui Sally stuudio õpetajad meile seda oma lemmikraamatut ette lugesid ja jutustasid. Meie aga saime samal ajal joonistada ja meisterdada kõrget mäge, uhket lossi ja kummalisi tegelasi. Valmis said igal juhul hästi vahvad tööd, mis nüüd meile klassiseinal loodetavasti lund jahvatama ei hakka…

27.11.2018

Mardi ja kadripäev

20. novembril pidasime 1. – 3. klasside lastega suure maja aulas mardi- ja kadripäeva, mis on meie rahvakalendri olulised tähtpäevad. Meie esinesime martidena, tegime end võimalikult mardisarnasteks-mustadeks ja koledateks! Meie paralleelklass seevastu riietus valgesse, kanti pitse ja kübaraid, oldi kadrid. Kuna olime peo korraldajad, tutvustasime oma koolikaaslastele nende päevade traditsioone, nemad meile aga uusi või just vanu rahvalikke mänge. Vahepeal astusid üles ka üllatuskülalised, kes olid rahvamuusikud ja mängisid vanadel pillidel näiteks hiiu kannel, balalaika, põiepill.

Mängisime, tantsisime ja tegime viktoriini, oli hästi vahva!

21.11.2018

Mardimaskide meisterdamise tund- valmistume peoks!

20. novembril korraldame peo, kus oleme mardid. Selleks valmistusime mardimaske tehes.

Need tulid sellised. Arva ära, kes on kes?

13.11.2018

Isadepäev

Isadepäevaks hakkasime valmistuma varakult. Selleks valmistasime kunstiõpetuse tunnis isade passid, iga laps oma isa kohta. Passid tuli täita sisuga ja valmistada kaaned, lõpuks kõik veel kiletada ja kokku klammerdada.

Need said sellised:

Kui see valmis, tegime isadega selfisid…. aga mitte telefonidega, vaid paberi ja kriitidega.

Kutsusime isad endaga koos kooli sportima.

See nägi välja nii..

Soovisime sportimise lõppedes isadele jõudu olla ikka head isad edasi!

08.11.2018

Mida teha vaheajal?

Kaua magada, õues ja toas mängida, sõpradega kokku saada, kinos käia, lugeda, lehti riisuda, vanaema-vanaisa juures käia, küpsisetorti teha, pranglida, sõbral külas käia, meisterdada, muuseumis käia,tuba koristada, raamatukogus käia, igavleda, raamatut kirjutada, sünnipäeval käia ja veel väga pajut toredat…

Sind aitab ehk ka 

https://lastejaam.err.ee/

vaata järele!

25.10.2018

PALJU ÕNNE!

Reaalkooli sünnipäeva tähistamiseks koostasime MÕK tunnis koos kaaslastega plakati, millel õnnitlesime  oma kooli. Plakatite tegemist tutvustasime hiljem kaaslastele ja selgus, et kui töö käigus tuli ette mõni probleem, sai see teineteisega rääkides ilusti lahendadtud. Seda näitavad ka meie tööd:

                Reaalkool on nüüd 137 aastane!

                      Palju õnne meile kõigile!

07.10.2018

Rõpe: Minu puu

Rõppes valisime vaatluskohaks Harju mäe, mis on meie koolile lähedal ja seal on hea puid vaadelda.

Tegime seda ühel ilusal oktoobrikuu päeval.

05.10.2018

Teadlaste Öö Reaalkoolis

Juba traditsiooniks muutunud Teadlaste Ööl 28. septembril oli linnarahval võimalus tutvuda meie Ohhoo-päeva huvitavamate töödega.

Meie klassi esindasid kitarriehitaja Uku, hüperboloidikunstnik Jaan, õunapoksikohtunik Markus, õhulennumeister Uku Arne, purskkaevuekspert Tõnu. Poistel oli hästi teada, kuidas oma tööd tutvustada ja nad said sellega suurepäraselt hakkama. Lastele olid abiks nende vanemad.

Suur tänu teile kõigile, tublid esinejad ja abilised!

01.10.2018

MÕK: saame uusi sõpru!

Selle õppeaasta esimeses MÕK tunnis tutvusime lastega, kes õpivad meie paralleelklassides, kuid kellega eelmisel õppeaastal veel tuttavaks saada ei jõudnud. Tegime seda nüüd. Leidsime lapsi, kes on meiega sama pikad, kel sama tähtede arv nimes, sama lemmikloom, sama lemmiktund, sama jalanumber, sama hobi ja nii edasi.

Mitu uut sõpra said Sina?

20.09.2018

Sügislaat

Ootame juba väga järgmist aastat, sest 3. klassis saab korraldada kooli sügislaata! Sel aastal oli aga niimoodi:

20.09.2018