7.c klassi suvine tutvumisüritus

22. augustil toimus uue 7.c klassi esimene kokkutulek. Enamus meist polnud üksteist varem näinud (mõned meist olid eelmise kooli või trenni kaudu tuttavad). Seega tegime alguses võimlas tutvumisringi, kus igaüks rääkis natuke endast (nimi, eelmine kool ja hobid). Seejärel toimus väga palju huvitavat, sealhulgas:

• Meile tutvustati iga ruumi alates garderoobist kuni raamatukoguni välja.
  • Toimus viktoriin erinevate küsimuste peale, nt 1. korruse hallide kiviplaatide kokku lugemine (nende arv jääb nüüd eluks  ajaks meelde)
  • Meile tutvustati meie uut tunniplaani, kuid linki ei antud (lingi meeldejätmine ei õnnestunud samuti)
  • Saime lihtsalt omavahel suhelda, mööda koolimaja ringi kolada ja kaarte mängida.

Seejärel läksime kõik eri aegadel magama ning hommikul saime õpikud ja töövihikud kätte. Kokkuvõttes oli mõte teha  uue klassi õpilased omavahel tuttavaks  enne kooli algust väga hea, kuigi kõigi nimed ühe päevaga meelde ei jäänud.

Lisa kommentaar

Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/reaalkool/comments.php on line 74