1. septembri aktus 2023

Foto: Sander Kaur (141.c)

Iga sügis alustavad oma kooliteed nii kõige pisemad õpilased kui ka värsked gümnasistid. See aasta oli järg jõudnud meie kätte – täiesti uues koosseisus alustasime õpinguid Reaalkooli 10. klassis. 141.a klass koosneb programmeerimis- ja majandushuvilistest, mis teeb meid äärmiselt mitmekesiseks.

Foto: Sander Kaur (141.c)

1. september möödus meeleolukalt, sest igaühele jõudis kohale tõsiasi, et oleme suureks kasvanud ja nüüdsest vastutame veelgi enam enda tegude eest. Aktusel õppisime kiiresti tundma nii üksteist kui ka meie imetoredat klassijuhatajat, Tatjanat. Kõndisime ühiselt pudireas, saime pidulikult pähe must-kuldsed koolimütsid ja lugesime koos Reaali vande.

Foto: Sander Kaur (141.c)

141.a klass on valmis edaspidi üksteist kõiges toetama ja nautima iga hetke, mida Tallinna Reaalkooli gümnaasium meile pakub.

autor: Triin Mäekivi