MEIE VÕIT

Kui keegi peaks paluma mul nimetada kolm asja, mis iseloomustavad jõuluaega meie armas Reaalkoolis, siis üks neist oleks kohe kindlasti kossumatš. Mitte mingi tavaline klassidevaheline turniir, vaid uhke finaalmäng Tallinna Ülikooli spordihoones.

Sel aastal olid meie klassi poisid (loe: Holger, Richard, Mikk S, Roland, Bruno, Lennart) supertublid ning läbi higi, vere ja pisarate jõuti finaali ja alistati 11C. Pealtvaatajale võis ju kõik lihtne tunduda, lausa veni, vidi, vici, kuid tegelikult ei olnud see teps mitte kergete killast.

Üks on aga kindel, meie klassivennad olid tõelised kangelased ning oma võiduga tegid kindlati kõigile klassikaaslastele suurepärase, lausa kuldse jõulukingi:))

Ja nagu hiljem Mikk klassichatis kirjutas, siis nüüd on kohe kindlasti põhjust meid spordiklassiks kutsuda! Tegid ju 11B poisid nii vanematele kui ka tsipa noorematele koolikaaslastele tuule alla!

Aitäh piltide eest, klassijuhataja Mirja ja Tuuli!

Postituse autor: Emili