Meditsiinitunnid haiglas vol.3

Seekord kuulsime haigla infosüsteemidest ning täitsime epikriisi.

Lisas: 140b 08.12.2022 15:46

♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡

Täna on meie kallil klassivanemal Harrietil sünnipäev!

Palju õnne Sulle!

-Sinu 140B

Lisas: 140b 07.12.2022 15:04

Esmaabikoolitus 1. detsembril

Lisas: 140b 03.12.2022 16:40

Meditsiinitund haiglas

Pildid on tehtud 1. rühma apteegi praktikumist, mis toimus neljapäeval, 24.novembril.

Emili

Lisas: 140b 25.11.2022 13:45

Plakatid!

Särghaual alustasime grupitööga, mille raames otsisime informatsiooni ja kujundasime toote eluringi plakateid. Need plakatid on praegu üleval ka 3. korruse stendidel.

Lisas: 140b 11.11.2022 16:26

Loominguline teisipäev

Enne vaheaega lugesime Jaan Krossi ,,Neli monoloogi Püha Jüri asjus”. Saime ülesandeks läheneda teosele loominguliselt ja luua oma äranägemise järgi teosele uus kuju. Valmisid nii luuleread, regivärsid, filmiklipid kui ka fotoromaanid. Sai korralikult naerda ja mõnusalt teisipäeva viimast tundi nautida!

Postituse tegid Manju ja Emili

Lisas: 140b 08.11.2022 20:07

Märgipidu

4. novembril oli abituuriumi jaoks erakordselt tähtis päev. Nimelt said meie jumalad endale koolimärgi – viimase Reaalkooli sümboli. Päeval oli kogu gümnaasium pidulikes riietes ning kl 13.50 olime kümnendikega oodatud aulasse, kus toimus märgiaktus. Aktusel pidasid kõne nii direktor Ene Saar, 12.a klassijuhataja Anu Kell kui ka REKi president Sten Martin Kabrits.

Ă•htul toimus märgipidu. Esines noortebänd, mille ĂĽks solistidest oli 12.c klassi õpilane Nora Liisa Suislepp. Tantsupõrand ei olnud kĂĽll pungil rahvast täis, kuid sellegipoolest võis sealt leida nii paare kui ka häid sõpru/sõbrannasid ĂĽksteise seltsis valssi, fokstrotti või cha-cha-cha-d tantsimas, igalĂĽhel oli võimalus võtta osa ka legendaarsetest Potsa tantsudest. Kell 21 laulsid abituriendid nooremad õpilased majast välja salmiga: “Välja, välja koolimaja seest, sest aeg on minna tudule, kel märki pole ees!”

Oli üks ütlemata tore päev!

Lisas: 140b 05.11.2022 11:58

Halloween!

31. oktoobril tähistasime koolis halloweeni. Iga klass riietus temaatiliselt, meie kehastusime Harley Quinnideks ja jokkeriteks. Sel päeval toimus ka kostüümivõistlus, kus saavutasime auväärse 2. koha.

Lisas: 140b 01.11.2022 15:51

Särghaua

Peale esimest arvestust suundusime teisipäeval, 18. oktoobril Särghauale, kus võtsime klassiga osa rohetehnoloogia projektist. Kahe päeva jooksul külastasime Järvakandi klaasi- ja C.R. Jakobsoni talumuuseumi, kuulasime hulgaliselt geoloogiateemalisi loenguid ning saime osa Potsa tantsudest. Esimese päeva õhtu klassikaaslaste seltsis oli igas mõttes kustumatu: kes tantsis, kes õppis keemia arvestuseks ja kes mängis kaardimänge. Meeldejääv oli ka Järvakandi ööklubi Club Cinema külastamine, kus nautisime seljankat ja torti.

Lisas: 140b 24.10.2022 07:21

Esimene arvestuste nädal

Meie esimene arvestuste nädal algas 17. oktoobril pauguga, nimelt füüsika arvestusega. Esimesed õpilased kogunesid esmaspäeval juba 7.30 klassi 305 ette ning tähelepanelik kuulaja sai aru, et ainsateks jututeemadeks enne kella kaheksat hommikul olid vektorite projektsioonid, mõisted ja kõik muu, mis füüsikaga seotud. Veidi närvis ja teadmatuses, läksime oma esimesele arvestusele vastu. Umbes 2h hiljem lahkusime klassist aga valdavalt rõõmsatena, kergendustundega saime öelda, et esimene töö on tehtud.

Teine katsumusterohke hommikupoolik ootas meid ees neljapäeval, kui seadsime sammud kooli poole, et ära teha keemia arvestus, mis oli Kangro ja Saare poolt kokku pandud. Kuigi eelnevalt mõtlesime, et keemia arvestus saab olema füüsika ja matemaatika arvestusega võrreldes palju lihtsam, siis mitmete klassikaaslaste arvates see nii polnud. Särghaua eelmise õhtu tegemistest veel veidi väsinud, tahtis osadel lausa uni arvestuse ajal silma kippuda. See probleem ei osutunud aga õnneks ületamatuks!

Reedel kooli minnes polnudki me enam eriti närvis ning viimane matemaatika arvestus kulges üpriski chillilt. Nüüd polegi enam midagi muud teha, kui et tulemusi oodata!

Postituse tegid Emili ja Manju

Pildid keemia praksist