Jõulupidu 16. detsembril

Reedel, 16. detsembril toimus kooli aulas gümnaasiumi jõulupidu, kus osalesid kõik gümnaasiumiklassid. Kuna igal klassil tuli ette valmistada etteaste, siis paar nädalat varem loositi igale klassile teema. Meie klassile sattus teemaks latin. Ajaplaneerimises me väga tugevad ei olnud ja seetõttu valmis pool meie tantsust peole eelneval päeval. Kui arvestuste nädala reede oli lõppenud, saime tantsu ka laval harjutada. Suur tänu 10.b klassile, kes proovi kohale ei tulnud ja lasi meil oma prooviaega kasutada.

Jõulupidu algas kell 19 ja enne igat etteastet näidati intervjuud mõne selle klassi õpilasega. Meie klassist osales intervjuus Ernst. Pärast seda me tantsisime ja kõik olid väga tublid, aga žürii arvas kahjuks, et meie puusad oleksid võinud veel rohkem liikuda. Seda viga annab õnneks järgmisel aastal parandada. Seejärel nautisime teiste klasside ja õpetajate etteasteid, mis kujunesid erakordselt meeleolukaks. Toimus ka hääletus, kus sai valida enda lemmiku esituse. Rahva lemmik oli 11.a klass, kelle kava oli väga lõbus ja retro. Jõulupidu oli suurepärane ja hea lõpetus väsitavale arvestuste nädalale. Aitäh korraldajatele ja aasta pärast uuesti!

Postituse tegi Ingrid