Vabalava

19.02.2015

Heeeiii allle hopp! Aeg peatu stopp! Maitseid on mitmeid vaid üks! Sõnaga veebruari keskpaiku toimus Tallinna Peetri Reaalkoolis vabalava, kus astusid üles omakooli poisid, kuid leidus ka rahvusvahelise tuntusega artistide jäljendajaid nagu seda oli ansambel Mullet for my valentine, kellest ka täna õhtul törts lähemalt juttu. Üteme nii, et teised kollektiivid olid ka mudugi jõle hiead, kuid maitseid on mitmeid vaid üks!

Mullet for my valentine on kamp neljast noorhärrasest, kelle peamine eesmärk on jäljendada üle Dubai tuntud plaadikeerutajat – DJ OSSi. Nimelt istusid nood neli jõmmi üks õhta koos Sillard ja Ehitus OÜ omaniku Sillardiga saunas ja kuulasid toda väljamaa legendi ning mõtlesid, et misse kah ära ole järele teha. Mõeldud tehtud, esimene proov leidis aset RöginTV korrespondendi Otto von Alt der Roffi juures, mis oli eelkõige DJ OSSi bangkokiliku stiili läbiproovimiseks. Kohal olid trummidel Dr H., süntesaatoril Qun ja kaks pimedat punkkitarristi Kriim ja Zilm. Lühidalt kokku võttes andis to proov märku, et esineda tuleks ka suuremale publikule ning sealt võetigi suunaks Tallinna Peetri Reaalkooli 2015 vabalava.

Tee esinemiseni oli täis takistusi, mille eemaldamiseks poleks võimelised ei Ganesha ega Toomas Reimann. Just nädal enne šõud teatab sündimängija Qun, et peab naasma Dubaisse oma mistressi juurde, sest to olevat kellegagi lapse saanud. Mees peab peret kaitsma, noorsandid mõistsid kamraadi muret. Muuta tuli seega kogu etteaste ülesehitust ning Bangkoki stiili mängimine ei tulnud kõneallagi. Pärast mõningast Ultima Thule kuulamist jõuti lõpuks järgmise koosseisuni – trummidel ja akrobaatilisi ettasteid sooritab kitarrist Zilm, suupillil ja helipuldis Dr H. ning kitarril pime Kriim.

No egas midagi, kui juba Sillardi saunas to idee tuli, siis tuleb to ka teoks teha! Läbi viperuste suudeti ette mängida DJ OSSi “ChaOs Heaven remix”, mis saavutas publiku teise lemmiku! KĂĽll aga oli innukate nagamannide esinemises pettunud peakorraldaja preili Suits, kuid mis sõnnidele pärast esinemist enam kuidagi korda ei läinud. Ăśteme nii, et Tallinna Reaalkooli 131.c ajaveebi kui sõltumatu väljaande suur kiitus Mullet for my valentine’i vapratale noortele oma ideede teostamise eest!

Kellele meeldis taoline avangardistlik muusikastiil, siis DJ OSSi saab kuulata välismaisest internetiportaalist “YouTube”, kuhu panna otsingusõnaks “dj oss”.

Kindlasti vajavad tunnustust ka kõik teised vabalaval ülesastunud, vägev!

131.c klassist esinesid Ran, Breth, Kristiina, Estelle.

11013501_934803363216562_6193395804894352744_n

Andre Sinisalu. Pildil Dr H. ja pime punkkitarrist Kriim.

1 kommentaar - “Vabalava”

  1. Slaava Ütleb:

    Klre w ama giidan sele wärgi sle nii ea oli na, krt ma ple ammu nii ullu ossi laivis näänd ka. võtis silma märjaks, äitüma poikat

Lisa kommentaar


Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/hoolekandeselts/comments.php on line 74