SÃœGISLAAT 21.septembril

Lapsed kirjutasid laada kohta kirjandeid.  Selle kirjandi autor on TEELE KAAL.

Sügislaat

21.septembril toimus meie koolis igasügisene laat. Seda korraldavad alati 3.klassid. Valmistusime laadaks ette juba ammu-  koolis tegime plakateid, sõbrannaga arutasime, mida keegi sügislaadal müüb.

Pühapäeval enne laata oli meil koduköögis suur toimetamine. Ema aitas mul küpsetada. Otsisime “Anna-Liisa kokaraamatust huvitavaid retsepte. Mina tegin ise mustikamuffineid ja näkileiva suupisteid, mille nimeks “Gripi hirm”, sellepärast, et see sisaldas juustu ja palju küüslauku. Ema aitas teha lihapirukaid ja koos tegime õunakooki. Päev oli köögis pikk, aga põnev.

Laadapäev algas halva üllatusega- õues sadas ladinal vihma, nii et alguses sättisime lauad klassidesse. Õnneks hakkas varsti päike piiluma ja me saime kooliõuele kauplema minna.

Kaubelda oli lõbus, ostjaid oli palju ja meilt osteti kõik asjad ära.

Oli väga vahva päev, saime päris palju raha. Ootan juba jõululaata!