Tsaukitsau, kullakesed!

SĂŒndides nutame, kuna oleme sĂŒndinud siia narride nĂ€itelavale.
Shakespeare
__
Soovime teile Liisa ja Normaga hĂ€sti tegusat semestri lĂ”ppu ja ootame teid kĂ”iki meile Tartusse kĂŒlla! : )

Kuulake seda head laulu ka siin : ) –> Soorebased

Lisas: admin 24.11.2012 22:36

Klassiekskursioon

Leedu reisi raha 85eurot on makstud:

1.Liisa 2.Mattias 3. Kerli 4.Henri 5.Kelly 6.Frederik 7.Reet 8. Rainer 9. Laura 10.Hook 11.Oskar 12.Elmet 13.Ivo 14. Kaido 15.Anders 16. Kevin 17.Mirjam 18.JĂ€rve 19. Johanna 20. Edward

Ei tule: 1.Kadi 2. Sandra 3. Elari 4.Janer

Lisas: admin 12.05.2011 11:59

MĂ”nedel teist on mulle ikka veel maksmata…..

Kevin, Oskar, Janely, Nurk, Helery, Johanna, Sandra, Laura ja Janer
Summa on 2.50
1107546369 (Kadi Kuusik)

Lisaks neile veel Kerli, kellel jÀi 1euro maksmata.

Oleks tÀnulik, kui saaks selle lÀhitulevikus tagasi!

Lisas: admin 12.05.2011 10:29

LÔpuaktuse saalikohad

Igale klassile on antud aulas lÔpuaktusel 50 kohta.
Need kohad said jagatud loosiga.

Üks koht aulas:

Reet
Volli
Kalle

KĂ”ik, kes olid teisipĂ€eval matemaatikas kohal, said ise oma loosi tĂ”mmata, ĂŒlejÀÀnute eest tĂ”mbas Gertrud.

Lisas: admin 12.05.2011 10:25

Inkasso nÔuab jÀlle raha

Kiiremas korras oleks Àra vaja maksta aastaraamat 12eur/kes ei taha raamatut, siis 2eur piltide eest ikkagi

Makstud:
Helery, Silvia, Edward, Gertrud, Keba, Oskar, Kelly, Johanna, Liisa, Kerli, Nurk, Kadi, Reet, Sandra, Mirjam, Janer, Norma, Henri, Kaido, Anders, Kevin, Elmet, Janely, Lauri, Hook, Prants, Elari, Kalle, Marju (29)

Lisas: admin 13.03.2011 16:36

TEATRIRAHA!

Hehei, ma saan aru kĂŒll, et meie klassil on kombeks raha viimasel hetkel maksta, kuid nĂŒĂŒd on seegi hetk möödas!

Tartu teatrireisi raha 17 eurot ( tÀhtajaks oli 14.01) on makstud :

Nurk, Liisa, Elari, Mirjam, Kelly, Keba, Kerli, Reet, Gertrud, Edward, Johanna, Helery, Janer, Marju, Kadi, Laura, Volli, Rainer, Kaido, Frederik, Sandra

Ja Àra on öelnud: Norma, Prants, Lauri, Karl Erik, Kalle, Hook, Janely, Silvia, Anders, Oskar, Kevin

KÕIK TEISED, MUL ON VAJA TEADA, MIDA TE MÕTLETE, ET RAHA ÜLE KANDA!

Lisas: admin 17.01.2011 20:13

18.11 PĂ€rnus

ï»żNeljapĂ€eval sĂ”itsime peale tunde PĂ€rnusse Endla teatrisse vaatama Urmas Vadi nĂ€idendit ”Ballettmeister”.Enne seda tegime ka vĂ€ikse jalutuskĂ€igu PĂ€rnu linnas ning kinnitasime kĂ”htu Steffanis. Paariaastatagune Viljandi teatrireis oli sĂŒstinud paljudesse pessimismi, kuid mĂ”nekĂŒmne minuti jĂ€rel sai selgeks, et sellel polnud absoluutselt pĂ”hjust. Lavastus oli suurepĂ€rane! Eriti meeldisid mulle ĂŒhe Ă”pilase sĂ”nad teatrist vĂ€ljudes:,, Minu usk Eesti teatrisse on taastatud!”

,,Ballettmeistrist” saate tĂ€psemalt lugeda siit

Lisas: admin 19.11.2010 18:04

126. lennu mÀrgipidu

Reedel, 12.novembril oli Reaal tĂ€is pidulikkust. KĂ”ik olid riietatud must-valgesse, eriti palju vaeva olid nĂ€inud abituriendid. Isegi 12B sai kiita, et me oleme vĂ€ga korralikud. Sel pĂ€eval saime kĂ€tte oma mĂ€rgid. Ma ei tahaks kasutada sĂ”nu ‘esimene’ vĂ”i ‘viimane’ , nendest sai reedel juba piisavalt rÀÀgitud. Ütlen vaid, et tĂ€navune mĂ€rgiaktus oli meile mĂ€rgatavalt armsam ja meeldejÀÀvam. See oli ju siiski meie oma.

MĂ€rgid kĂ€es, kiirustasime koolist vĂ€lja, kes koju, kes trenni, et Ă”igeks ajaks tagasi kooli Ă”htusele peole jĂ”uda. Peo peremeheks oli sel aastal Ivar Kiitam, kes valis perenaiseks Helen Liisi. Traditsiooniliselt kogunes gĂŒmnaasium tantsupĂ”randale ja ĂŒheskoos praktiseeriti viimaste kuude jooksul Ă”pitud tantse. MĂ”ne aja pĂ€rast lauldi vĂ€iksemad gĂŒmnasistid koolimajast vĂ€lja ning algas pidulik toostide ĂŒtlemine, mille jĂ€rel nautisime suupisteid ning kooki-kohvi. Peale seda oli vaja nĂ€idenditega mĂ€rgid vĂ€lja lunastada.

Natuke veel tantsimist ning lĂ€ksimegi kĂ”ik oma teed, kĂŒllap linna peale mĂ€rkidega uhkeldama : )

Lisas: admin 17.11.2010 16:37

Inglise keele kodune lugemine

NB!  TĂ€nased (04.11) puudujad – Marju, Henri, Frederik, Anders, Kaido – teie tekstid asuvad Ă”petajate toas Malle Kase postkastist. VĂ”tke need sealt siis enne teisipĂ€eva Ă€ra.

Lisas: admin 04.11.2010 22:28

Rahakogumisaeg!

HĂ€sti hĂ€sti kiire mĂ€rgipeo rahadega, mille summa tuli 330.- , kuid kuna meil on klassiraha tĂ€iesti otsa saanud ( kellel on kĂŒsimusi, kuhu see lĂ€ks, pöörduge Kadi poole ), siis palun maksta 350.-

Kuna rahasid on palju, teil pole tihti sularaha ja mina ei tahaks enda kanda vĂ”tta vastutust rahade kaasaskandmises, siis lisan siia oma konto numbri ja vĂ”ite ĂŒle kanda. Kirjutage kindlasti juurde oma nimi ja selgitus, mis raha te maksate, muidu arvan, et olete mulle kingituse teinud : )