Kooli sünnipäev

29.septembril tähistasime meie kooli 136. sünnipäeva. Nagu alati, oli see päev veidi pidulikum kui tavalised koolipäevad. Sünnipäevale kohaselt oli ilm päikseline ja soe. Selle ilusa ilmaga kuulasime staadionil direktori kõnet, muusikat ja sõime torti. Üks sünnipäevatraditsioon on tund vilistlasega, aga meile kui värsketele suure koolimaja asukatele, tuli kooli ja koolimaja ajaloost rääkima hoopis direktor Ene Saar ja õppealajuhataja Madis Somelar. Sünnipäevad on ikka toredad!

Lisas: henri 05.10.2017 16:43

Spordipäev

Meil oli spordipäev! Tegime seal toredaid ja erinevaid spordialasid. Alguses näitasid meile ette soojendusharjutusi mõned 5.b klassi tüdrukud. Siis algasid võistlused. Esimeseks spordialaks oli pendelteatejooks. Saavutasime seal 3. koha. Edasi läksid tüdrukud palli viskama. Parimad tulemused  saavutasid meie klassis Emma, Triin ja Katarina.  Pärast palliviset toimus 60 m jooks. Tüdrukutest pääsesid esikolmikusse Liis ja Katarina ning poistest Tristan.  400 m jooksus olid poistest esikolmikus Tristan ning napilt tüdrukutest 4. kohal olev Katarina. Päev oli meeleolukas ja õnneks ilmaga ka vedas.

Lisas: gerda 16.09.2017 20:29

Esimene September!

Lõpuks algas kool! Kõik on väga põnevil. Algul oli meil klassijuhataja tund, kus me lõpuks nägime oma uut klassijuhatajat Ege Viili! Pärast seda oli meil esimese septembri aktus. Esimese septembri aktusel pidas direktor Ene Saar kõnet. Pärast seda olime vabad ning jätkasime oma päevaga.

Lisas: georg 01.09.2017 18:39

Kool saigi läbi ja lõpuks saabus SUVI!

TÕSI! Meie jaoks veidi eriline kevad, sest oleme nüüd SUURED ja asume sügisest SUURDE MAJJA õppima. Natuke kurb ka oli hüvasti jätta Väikese Maja ja Pärnu mnt maja oma klassiga. Aga pole viga, ees on ju põnev suvepuhkus!

Lisas: aili 15.06.2017 11:59

Kurgjärve 2017

Peaaegu traditsiooniks kujunenud kevadine laager Kurgjärvel oli tegevusterohke ja võib öelda koguni suvine. Tüdrukutega jõudsime isegi oma jännijäänud projektitöö ilusti lõpetatud. Põnevust lisas Piusa koobaste külastamine.

Lisas: aili 12.06.2017 11:48

Spordipäev vihmas.

Ei takista vallid, ei takista kraav …. nii ĂĽtlevad vanad laulusõnad. Meid ei takista väike vihm spordipäeva pidamast. Veidi kĂĽlm ja märg oli, aga tulemused enamasti paranesid ja tuju oli ikka hea. Isegi rahvaste palli jõudsime veidi mängida. Meie klassi tublimad sportlased traditsiooniliselt: Jakob, Liis, Katarina, Herman, Emma, Mia Mai.

AGA VĂ•ITJAD ON KĂ•IK, sest TERVES KEHAS TERVE VAIM!

Lisas: aili 05.06.2017 13:10

4.klasside lõpupidu

Harjutasime hoolega ja esinesime oma õpetajatele ja vanematele eeskavaga, kus püüdsime näidata, kui mitmekesine on meie koolipäev. Meie klassi tüdrukutest tegi Merilin toredad luuleread. Poiste kohta proovisime klassis kõik ühiselt neile iseloomulikke ja sobivaid omadusi riimuvalt külge pookida, et kokku saaks räpp.

Peale pidu jäime Väikesesse Majja ööbima. Ă•ues mängiti jalgpalli, avatud oli kinosaal, isekeskis sai mänge mängida ja niisama vestelda. Tore ĂĽllatus oli JĂ„Ă„TIS koos selle valmistamisega ja POPCORN koos masinaga. Meelepärast tegevust jätkus kõigile, ainult et und ei jätkunud paljudele – vähemalt sellel ööl.

Lisas: aili 02.06.2017 11:59

GOLF Niitväljal

Kasutasime selle aasta jõululaadal klassile teenitud raha nii, et õppisime ja harjutasime GOLFI. Ilm oli suurepärane ja treenerid samuti, igal juhul loodame, et nii mõnelegi jäi golfi-pisik külge.

Lisas: aili 31.05.2017 11:45

Rabamatk Pääskülas

Selle aasta kevad on imeline – jah, kahjuks imeliselt kĂĽlm. Ă•nneks leidsime ĂĽhe “sobiva soojusega” matkapäeva siinsamas Tallinna servas : RABAMATK PĂ„Ă„SKĂśLA RABAS. Algul tutvustasime oma nimesid huvitaval moel matkajuhile, seejärel asusime teele (kokku u 7 km). Tuletasime meelde looduse kohta õpitut ja saime uusi teadmisi juurde. Ronisime vaatetornis, tutvusime turbasamblaga lähemalt. NĂĽĂĽd teame, kus asuvad allikad, millest saab alguse PääskĂĽla jõgi. Julgemad proovisid isiklikult ka karget allikavett.

Kaunis, päikseline ja kasulik matkapäev oli.

Lisas: aili 05.05.2017 13:04

Kevadine klassihommik

Küll võttis kaua aega enne, kui jõudsime kevadise klassihommikuni. Õnneks päästis meid seekord GERDA oma ettevõtlikusega, keda toetasid Henri ja Georg oma mõtetega. Kava pandi kokku ja tegevust jätkus küllaga, võib-olla veidi siiski traditsiooniliselt, kuid see on kõrvaltvaataja seisukoht.

Kas sina saad neilt fotodelt aru, missugused on meie klassi lemmiktegevused klassihommikul?

Lisas: aili 22.04.2017 11:53