KĂ€isime teatris!

KĂ€isime oma klassiga vanalinnas Von Krahli teatris vaatamas etendust nimega Kummitarzan! Saalis viibides tundus kĂŒll, et see meeldis kĂ”igile, ilmselt seetĂ”ttu, et oli ka vĂ€ga naljakaid kohti millal isegi nĂ€itlejad ise hakkasid naerma.

Lisas: henri 10.01.2018 21:41

KlassiÔhtu

Meil toimus 5. klassi jooksul ja ĂŒleĂŒldse esimene klassiĂ”htu. Selle korraldasid Henri ja Gerda. Meil tehti klassiĂ”htul Kahooti, mis on vĂ€ga menukaks saanud. Veel tehti laulude kuulamist ja mini playboxi. KĂ”ik olid  vĂ”tnud kaasa ka natiukene sĂŒĂŒa ja juua, nii et sellest puudust ei tulnud.

Lisas: gerda 23.12.2017 20:32

JÔulupidu

Meil toimus koolis jĂ”ulupidu. Seal me laulsime erinevaid jĂ”ululaule ja iga klass oli ette valmistanud nĂ€idendid.  Meil lĂ€ksid nĂ€itlema Emil, Frank, Karl, Gerda, Johann, Merili ja Hendrik. Kui meie nĂ€idend oli tehtud, siis me saime oma kingikoti. Me olime teinud ise ĂŒksteisele kingitused. Aga meil olid ka “kohtunikud” kes hindasid meie esitust. Kohtunikeks olid Lumehelbeke, Draakon ja JĂ”uluvana.

Lisas: gerda 23.12.2017 20:00

KodanikupÀeva viktoriin

Meil toimus koolis kodanikupĂ€eva viktoriin. Viktoriinile lĂ€ksid Georg KĂ€rmas, Andre, Rain, Tristan ja Gerda. Seal kĂŒsiti erinevaid kĂŒsimusi kodanikupĂ€eva kohta. Meile lubati ka, et vĂ”itja saab KOOKI. Ja… MEIE KLASS VÕITIS, aga kooki me ei saanud, sest see oli alles esimene voor. Et kooki saada, tuleb vĂ”ita ka teine voor, mis toimub Eesti Vabariigi sĂŒnnipĂ€eva ajal. Ootame nĂŒĂŒd teist vooru, sest oleme maiad.

Lisas: gerda 03.12.2017 20:27

PidĆŸaamapidu

Meil toimus koolis pidĆŸaamapidu. Me tegime erinevaid tegevusi.  KĂ”ige alguses tegime me vĂ”istluse. Meid jaotati kahte erinevasse gruppi ja siis pidime tegema tunneli, kes jĂ”uab enne jĂ€rgmisele korrusele ja tagasi aulasse. Me tegime ka sellist mĂ€ngu, et meile loeti ette ĂŒks salm ja meie pidime selle meelde jĂ€tma, aga sellega tuli meile ka erinevate kehaosadega nupu keeramine juurde. Me olime veel pidanud ette valmistama erinevad etteasted, mis oleksid une-teemalised. Meie etteaste seisnes selles, et Andre, kui jutustaja, rÀÀkis sellest, mida me teeme ja mida me peaks magamise ajal tegema. Meie aga tegime nt. joonistamist, arvutis mĂ€ngimist ja osad magasid ka. Toimus ka kĂ€ru vĂ”istlus. Meie klassist lĂ€ksid vĂ”itlustulle Herman jaTristan ja me vĂ”isime oma vooru.  😀   LĂ”pupoole toimus veel piltide mĂ€ng. Iga klass sai ĂŒhe lipiku, kus peal oli kirjas mingi sĂ”na ja pidi siis selle jĂ€rgi pildi tegema (terve klassiga ehk inimestest). Meie saime sĂ”na “UnimĂŒts”. Viskasime siis kĂ”ik pikali ja teesklesime magamist. Veel tantsisid B-klassi tĂŒdrukud muusika jĂ€rgi ja me pidime jĂ€rgi tegema. PĂ€ris lĂ”pus toimus veel disko, aga rahvas hakkas Ă€ra voolama. Pidu oli tore ja selliseid vĂ”iks veel olla.

Lisas: gerda 26.11.2017 19:28

Reaali Poisi sĂŒnnipĂ€ev

Meil oli Reaali Poisi sĂŒnnipĂ€ev. Reaali poiss sai juba 90 aastaseks. Sellel pĂ€eval pidas direktor kĂ”ne ja ĂŒks suurema klassi Ă”pilane rÀÀkis meile kokkuvĂ”tte kahjuks VabadussĂ”jas langenud vĂ”imlemisĂ”petaja Anton Õunapuu elust. Naljakas oli see, et meie tĂ€histasime aulas Poisi sĂŒnnipĂ€eva, aga tema istus/kĂŒkitas vĂ€ljas kĂŒlma ja vihma kĂ€es.  VĂ€ga muljetavaldav oli see, et Reaali Poiss oli oma sĂŒnnipĂ€eval valgustatud.

Lisas: gerda 15.11.2017 18:58

Lahe kooliĂŒlesanne

Meil oli vĂ€ga lahe kooliĂŒlesanne. See seisnes selles, et me pidime valitud raamatu jĂ€rgi tegema nukkudega nĂ€idendi. Olid tehtud nĂ€idendeid raamatutest “Kuldne kompass”, “Harry Potter” ja “KÀÀbik”. NĂ€idendid olid erineva stiiliga ka. Tehti varjuteatrit, nukkudega ja legodega.

Lisas: gerda 11.11.2017 18:50

Pollyanna

KĂ€isime klassiga Pollyanna etendust vaatamas. Etendus toimus nukuteatris Ferdinandi saalis. NĂ€idend rÀÀkis 11-aastasest tĂŒdrukust, kes tutvustas kĂ”igile rÔÔmumĂ€ngu, et igas asjas tuleb leida midagi rÔÔmsat. NĂ€idend kestis kaks tundi ja oli kahes vaatuses.

Lisas: georg 08.11.2017 18:39

Kooli sĂŒnnipĂ€ev

29.septembril tĂ€histasime meie kooli 136. sĂŒnnipĂ€eva. Nagu alati, oli see pĂ€ev veidi pidulikum kui tavalised koolipĂ€evad. SĂŒnnipĂ€evale kohaselt oli ilm pĂ€ikseline ja soe. Selle ilusa ilmaga kuulasime staadionil direktori kĂ”net, muusikat ja sĂ”ime torti. Üks sĂŒnnipĂ€evatraditsioon on tund vilistlasega, aga meile kui vĂ€rsketele suure koolimaja asukatele, tuli kooli ja koolimaja ajaloost rÀÀkima hoopis direktor Ene Saar ja Ă”ppealajuhataja Madis Somelar. SĂŒnnipĂ€evad on ikka toredad!

Lisas: henri 05.10.2017 16:43

SpordipÀev

Meil oli spordipĂ€ev! Tegime seal toredaid ja erinevaid spordialasid. Alguses nĂ€itasid meile ette soojendusharjutusi mĂ”ned 5.b klassi tĂŒdrukud. Siis algasid vĂ”istlused. Esimeseks spordialaks oli pendelteatejooks. Saavutasime seal 3. koha. Edasi lĂ€ksid tĂŒdrukud palli viskama. Parimad tulemused  saavutasid meie klassis Emma, Triin ja Katarina.  PĂ€rast palliviset toimus 60 m jooks. TĂŒdrukutest pÀÀsesid esikolmikusse Liis ja Katarina ning poistest Tristan.  400 m jooksus olid poistest esikolmikus Tristan ning napilt tĂŒdrukutest 4. kohal olev Katarina. PĂ€ev oli meeleolukas ja Ă”nneks ilmaga ka vedas.

Lisas: gerda 16.09.2017 20:29