Esileht Kontakt Egoism.ee

125a

Järjekordne Reaalkooli ajaveebid veebileht

12A klass õppeaastal 2009/2010

Tere tulemast Tallinna Reaalkooli 125. lennu A-klassi veebilehele. Siin kajastame oma klassis toimuvat meie endi silme läbi, samuti teavitame üksteist erinevatest sündmustest ja ülesannetest. Oleme usinad, lõbusad ja eeskujulikud reaalikad, kellel on alati püss õlal ja viiulid häälestatud!

Kiire ja valutu lõpp

Tuletan meelde kooli lõpuga seonduvaid ülesandeid, kallid sõbrad. Hiljemalt reedeks, 28. mai, öelge mulle oma valikainete otsused. Valikuks on filosoofia (esimene poolaasta), multimeedia (teisest poolaastast) ja joonestamine (teisest poolaastast). Samuti tuleb võimalikult kiiresti viia raamatukokku kõik õpikud, mida 12. klassis vaja ei lähe.

Kiire ülevaade lähisündmustest:

Reedel, 28. mail, toimuvad viimast korda kõik tunnid.

Laupäeval, 30. mail, läheme teatrisse Theatrum vaatama etendust Õpetatud Naised algusega kell 19.

Teisipäeval, 2. juunil, toimub geograafia riigieksam algusega kell 10 ja laupäeval, 6. juunil, keemia riigieksam.

Neljapäeval, 4. juunil, toimub lõpuaktus algusega kell 9, millele järgneb klassijuhatajatund, kus arutame kokkuvõtlikult õppeaastaga seonduvat ja sööme kooki.

Pühapäeval, 7. juunil, sõidame kolmandikuga klassist õhtul kell 23.59 Peterburgi ja saabume 10. juunil, täpsem info järgmisel nädalal (seoses uute piletite valmimisega).

Lõpetuseks palus klassijuhataja kõigil soovijatel heita pilk peale pool aastat tagasi valminud vene keele “laevadele”, mida tookord slaidishowna vaatasime. Nõnda saab igaüks anda hinnangu oma progressile jms.

1. grupi laev
2. grupi laev

28. mai 2009 | Kiired asjad, Sündmused


Postita vastus