Kooliaasta lõpetamine

Kuigi see aasta terve kooliperega kooli lõppu tähistada ei saanud, saime vähemalt aktust läbi otseülekande jälgida. Niisiis istusime kõik kodus, Reaali mütsid peas, ja elasime kaasa. Meie klassis oli ka see aasta palju tublisid sportlasi ja olümpiaadilisi ning kiituskirjaga lõpetasid Tobias, Georg ja Ulla. Hea töö!

Et aasta võimalikult rõõmsalt lõpetada, palusime igal klassikaaslasel teha anonüümse komplimendi kahele inimesele. Siin saab näha, mida igaühe kohta öeldi!

Klassijuhataja Sinjukina – Alati väga positiivne ja hästi motiveeriv. Organiseerite klassiüritusi hästi!

Hedvig – Tore, sportlik ja sõbralik. Sa oskad väga hästi maasikaid lõigata!

Siim – Pehme ja tark. Sul on lahe nimi – Super Siim!

Georg – Korralik ja hea arvutites. Olgu sul sügisel kena tarkuste saak!

Olena – Väga aktiivne, hea suhtleja ja huvitav inimene. Imetlen su laulmist aktusel!

Kirke Koni – Väga ettevõtlik. Ilus soeng!

Marta – Nunnud kampsunid. Sa oled meie Rapunzel, väga ilusad juuksed!

Tennokese – Väga jutukas. Väga abivalmis, rahulik ja mõistlik –  tore klassikaaslane!

Frederik – Väga abivalmis ja sõbralik. Oled meie klassi naerupall!

Anete – Tore isiksus, väga meeldiv inimene. Väga entusiastlik, naljakas, hea suhtleja ja ilus, väike punn minu elus!

Sten – Sõbralik ja hooliv. Okei, Sten, uus soeng on parem!

Emili – Väga sõbralik inimene, isegi Villet kannatab, väga sportlik, optimistlik, oskab hästi suhelda ja toetab. Kenad kulmud!

Karl Erik – Pikkus ei ole oluline! Soovin malevõitu ja arenemist males!

Simone – Väga abivalmis, sõbralik ja lahke. Sul on toredad instapildid. Hästi vastutustundlik, tore, rõõmsameelne ja riietud ilusti!

Risto – Sa oled pandav! Pinguta rohkem!

Michelle – Vaatamata kasvule, sa oled muhe inimene. Väga abivalmis ja rõõmsameelne – positiivne inimene!

Oliver – Tubli õpilane ja ilmselt jääb ka gümnaasiumisse reaali. Kena jalga!

Ulla – Positiivne ja rõõmsameelne inimene. Särtsakaid päevi ja kuldseid kiharaid!

Minna – Sa oled väga kena! Kui sind lähemalt tundma õppida, oled täiega äge ja avameelne. Seiklusrikast suve ja uusi tutvusi!

Jan – Kenad prillid. Ägedat suve ja ära vaheta prille!

Liisa РEeskujulik ja tark. Klassiajud! Hoiad klassi lippu k̵rgel!

Kirke Kupits – Väga tark ja oskad programmeerida. Sul on väga särav naeratus!

Viktoria – Nice maja. Suurepärane sõbranna ja annab endast alati parima. Sul on äge maja!

Nataly – Sul väga kenad sügavad rohelised silmad. Mõnusalt pikk!

Revo – Sa oled nägus noormees. Väga hästi mängid jalgpalli!

Oskar – Sõbralik. Jalgpallis väga hea.

KetlinVäga töökas ja tore inimene. Väga sümpaatne!

Karoliina – Paistad hästi tagasihoidlik, aga kui sind lähemalt tundma õppida, siis oled sa väga laheda iseloomuga. Sinuga on tore vestelda! Rõõmus!

Tobias – Hea sõber ja õpid hästi. Kogu aeg rõõmsameelne!

Pärtel – Sa oled intelligentne ilus poiss, unistuste mees. Väga kena naeratus!

Ville – Heatahtlik ja jutukas. Vähemalt üritad!

Mia – Teed asjad ära. Enesekindel! Sul on niii äge stiil!!!

Joosep – Sa oled väga heas vormis. Spordipoiss!

Gren – Tore poiss, jätka samas vaimus. Sa oled üks huvitav isiksus!

Head suve!

Ketlin M. ja Kirke Ko.