Jõulupidu

Jõulupidu tähistasime 18. detsembril koos teiste klassidega. Pidu algas peale koolipäeva lõppu ja õpilased kogunesid kooli enne jõulupidu. Enne kontserdi algust pidid kaks esindajat igast klassist leidma kuuse alt kingi, mis oli nende klassile mõeldud. Kinki avati alles peale pidu lõppu klassis. Jõulukontsert toimus aulas ja seal tuli jõuluvana laste esitusi vaatama. Klassid esinesid sega järjekorras ja esines terve klass või ainult mõned. Peale esinemist sai klass kingikoti kätte kingitustega. Kui kõik kingikotid olid ära jagatud lahkus jõuluvana. Klassid läksid klassiruumidesse kinke jagama. Iga õpilane sai omale kingi ja kuuse alusest kingist kommi. Jõulupidu oli väge tore ja tõi kõigile jõulutunde südamesse.

Viktoria K.