Sügisene klassiõhtu

Esimese veerandi viimasel neljapäeval pidasime klassiõhtut või -hommikut, ei teagi kuidas seda õigesti nimetada. Aega oli ikka vähe nagu seda ikka juhtub, kui tegevus on põnev.
Seekord olid meil kaasas tervislikud näksid, mida ka viimaseks koolipäevaks jätkus.

Mõned mõtted klassiõhtust:
HUGO: Mulle meeldis, et me vahetasime rühmi, tegime etendusi ja telefonimängu. Veel me sõime ja tegime pantomiimi, ainult tülikas oli nõusid otsida.
LINDA:See asi jäi natuke segaseks, sest alguses me tegime tabeli, mida hakkame pärast tegema. Aga me ei teinudki nii vaid hoopis vahetasime rühmi, mängisime telefoni ja pantomiimi.
KAROLIN: Me tegime eile klassiõhtut ja see meeldis kõigile väga, sest me mängisime ja saime seal süüa. Mängimine oli nii lõbus, et pärast kooli oli ka naerutuju ja see oli eriti lõbus.
HANS: Meil oli väga tore, nalja sai ja palju süüa ning näidelda sai ka.
KADI RIIN: Seal olid igasugused asjad. Mängisime telefoni ja esitasime näidendeid, mille pealkiri pidi olema Köögiviljade pidu. Veel tegime nii, et üks tegi midagi ja teised pidid ära arvama, see oli tore.