JÔulupidu

SĂ”nu pole vaja…

Lisas: admin 16.12.2015 16:52

Kooli sĂŒnnipĂ€ev

Sellel aastal oli Tallinna Reaalkoolil 134. sĂŒnnipĂ€ev. Meie klassile kĂ€is sĂ”javĂ€est rÀÀkimas seersant Koger,  kes on ĂŒhtlasi ka meie kooli vilistlane. Aktusel pidas direktor Ene Saar kĂ”ne ja peale seda sĂ”ime me pitsat ja muffineid. Koristasime ilusti enda jĂ€rel Ă€ra. Oli tore pĂ€ev!

Teksti kirjutas Johann Mattias Tamm

Lisas: admin 05.10.2015 16:05

SpordipÀev

Reaalkooli sĂŒgisene spordipĂ€ev toimus 11. septembril Kalevi staadionil. Üritus algas poiste jalgpalliga. Meie poisid olid tĂ€navu vĂ”idukad ja vĂ”itsid 7.b klassi (3:0) ning 7.c klassi (2:1). Osalesime ka pendelteatejooksus, (7-9 klass) kus saavutasime 6. koha. Terve klass jooksis lĂ€bi 60 meetrit ning poisid veel 800 meetrit. TĂŒdrukud pÀÀsesid kergemalt, palliviske ja 400 meetri jooksuga.

Teksti kirjutas Hanna Maria Vinkel

Lisas: admin 01.10.2015 16:21

Viimased koolipÀevad

TĂ€na 27. mail oli meil ĂŒle pika aja matemaatika tund koolimajast vĂ€ljas.

Lisas: admin 27.05.2015 14:52

Oma luule

MĂ”ni pĂ€ev saime kĂ€tte oma klassi luuleraamatud. Nende kaanel on puu mis koosneb kolmnurkadest ning kĂ”ik said koopia. IgaĂŒks sai valida kaks omaloomingulist luuletust, mis lĂ€hevad raamatusse. Kahjuks mitte kĂ”ik ei kasutanud omaloomingulist luuletust. Raamatu pani kokku, trĂŒkkis ja kujundas Alex. Kui keegi soovib raamatu PDF faili siis vĂ”tke minuga ĂŒhendust.

Lisas: admin 08.01.2015 20:58

Kooli jÔulupidu

MÔni pÀev tagasi toimus meil koolis jÔulupidu. JÔulupeol lugesime luuletust, laulsime laule ja tantsisime tantse.

Lisas: admin 18.12.2014 23:09

Eesti kodanikupÀeva viktoriin

TÀna toimus viktoriin, millest vÔtsid osa Nikita, Katariina, Hugo, Sten ja Hanna. Neil lÀks vÀga hÀsti ja nad said esimese koha!

Lisas: admin 26.11.2014 10:52

Loodus Ôpetuse uurimisretk

TĂ€na kĂ€isime klassiga loodus Ă”petuse uurimisretkel kesklinnas. KĂ€isime Hirve pargis, Harju mĂ€el ja Kaarli kiriku ĂŒmbruses. Tore oli.

Lisas: admin 24.09.2014 22:00

Ekskursioon Toosikannu puhkekeskuses

Viienda klassi lĂ”pus kĂ€isime klassiga Toosikannu puhkekeskuses telkimas. Esimesel Ă”htul sĂ”ime oodet ja valisime jĂ€rgmise pĂ€eva vĂ”istkonnad kommi vĂ€rvuse jĂ€rgi. Need, kes tahtsid lĂ€ksid ujuma. Õhtu poole lĂ€ksime ka ulukisafarile, kus meil Ă”nnestus nĂ€ha pĂ”tru ja metssigu.
JĂ€rgmisel pĂ€eval lĂ€ks kohe vĂ”istlemiseks. VĂ”isteldi erinevatel aladel: simulaatoris, Ă”hupĂŒssis, vibulaskmises ja orienteerumises. Parim vĂ”istkond oli roheline, osavaim tĂŒdruk oli Karolin ja poiss Mattias(mĂ”lemad rohelisest meeskonnast).

Teksti kirjutas Katarina Pullisaar

Lisas: admin 08.06.2014 11:34

Martsipanigalerii ja Raeapteek

KÀisime kogu klassiga vanalinnas martsipanigaleriis. KÔigepealt lÀksime alumisele korrusele martsipani kujusid vaatama. Seal olid Marilyn Monroe, Eddie Murphy ja Putini nÀgudest kujud tehtud, seal olid Muumi oma majaga, Lotte Brunoga, Karupoeg Puhh oma sÔpradega ja palju toredaid martsipanist ehitisi-laevu. All galeriis Ôpetati meile martsipani tegema ja lasti ka maitsta!

KĂ€isime kogu klassiga vanalinnas martsipanigaleriis. KĂ”igepealt lĂ€ksime alumisele korrusele martsipani kujusid vaatama. Seal olid Marilyn Monroe, Eddie Murphy ja Putini nĂ€gudest kujud tehtud, seal olid Muumi oma majaga, Lotte Brunoga, Karupoeg Puhh oma sĂ”pradega ja palju toredaid martsipanist ehitisi-laevu. All galeriis Ă”petati meile martsipani tegema ja lasti ka maitsta! Üleval korrusel tegime kĂ”ik iseendale pisikese martsipanikujukese ja vĂ€rvisime Ă€ra ka. See oli vĂ€ga vahva ja kindlasti oma hinda vÀÀrt.

Teksti kirjutas Katarina Pullisaar

Lisas: admin 07.04.2014 14:35