Kooli sünnipäev

29. Septembril tähistas meie kool oma 134. sünnipäeva. Nagi ikka oli meeleolu pidulik ja kõikjal võis näha mustvalgeis pidurõivais realiste. Ajaloo tunnis rääkisime kooli ajaloost ja tavadest. Traditsioonilist vilistlastetundi viis läbi Anna Heleena Saarsoo, kes praegu õpib Tartu Ülikoolis füüsikat. Ta rääkis meile nii mõndagi huvitavat sellest, kuidas ta üleüldse Reaalkooli sattus, mida see kool lisaks teadmistele talle andnud on, aktivistiks olemisest ja oma teest füüsika juurde. Vilistlastunnile järgnesid direktori kõne ja stipendiumite jagamine ning koogisöömine staadionil. Traditsioonilise tordi asemel aga küpsetasid osad meie klassi õpilastest tohutu koguse väga maitsvaid muffineid. Kokkuvõtteks võib öelda, et oli väga tore päev.
Liisa Mai Ãœmarik