Oandu looduskeskus

27. jaanuar ei olnud meie klassi jaoks tavaline koolipingis veedetud päev.  Päev möödus RMK Oandu looduskeskuses. Keskus on ehitatud 1860. aastatal rajatud metskonnakeskusesse. Õppereisi eesmärk oli tutvustada pärandkultuuri ja vanu metsatöid. Nii metsaretkel kui ka majades viibides saime näha igal sammul eelmiste põlvkondade elu ja töö jälgi. Reis oli väga tore ja vaheldusrikas. Väga meeldiv oli viibida värkes õhus kogu klassiga, mida paraku ei juhtu tihti. Kahjuks ei olnud ilmataat meie sõber: õues oli väga külm ja mõni õpilane pidi järgnevad päevad veetma kodus iseennast ravides. Siiski usun, et igaüks noppis õppereisilt mõne kasuliku teadmise ka tulevaseks eluks.  See jäi kahjuks meie selle aasta viimaseks geograafiaga seotud õppereisiks.

Lisete

Mets Lõke