Suusapäev Kõrvemaal

02.03.10 käisid meie kooli 5.-12. klassid Kõrvemaal suusatamas. Buss väljus kell 8.00 kooli  juurest ja sõit kestis umbes 1h. Kellel oli vaja, läks ja laenutas endale suusad. Suuski me kohe jalga ei pannud. Viisime enda asjad ruumi, kus me neid hoida saime. Kes tahtis hakkas suusatama ees, platsi peal.  Hiljem saime kõik endale vestid selga. Igal vestil oli erinev number. Kohe algasid teatevõistlused. Meie klass sai teise koha. Esimese koha sai 6.B.  Alustasime 3km sõitu kahekaupa, stardinumbrite alusel. Poiste 3km sõidu paremad meie klassist: 3. Mattias Siimar, 4. Kristofer Siimar ja 9. Jaan Kristjan Kaasik. Tüdrukute 3km sõidu parimad meie klasssit: 2. Eeva-Laura Lõoke, 8. Ave Liina Tennokese ja 10. Krõõt Kaldre. Rada oli mõnus ja tõusmisi-laskumisi oli palju. Kui olime 3km ära sõitnud, saime sooja suppi, sooja teed ja saia. Meil oli veel natuke aega bussi väljumiseni. Lõpuks saime bussi ja hakkasime sõitma. Buss sõidutas meid rongi peatusesse ja me väljusime bussist ning istusime rongi. Meie koolile oli mõeldud kaks vagunit. Seal olid klassid 5-8.  Rong sõitis Balti jaama. Kokkuvõttes olid kõik tublid! ;D

Siin on mõned pildid suusapäevast:                                                                                                

6 kommentaari - “Suusapäev Kõrvemaal”

 1. Joosep V Ütleb:

  Kahju et haige olin:(
  oleksin tahtnud ka suusatada…

 2. Annu Ütleb:

  Kahju jah. Päris tore päev oli! :S

 3. Hendrik Ütleb:

  Hästi tehtud Annu ;D Kahju ka et ma haige olin 🙁 >.> <.< 🙁

 4. Annu Ütleb:

  Tänan ;D Ei vedanud…

 5. Cathy Ütleb:

  Peaaegu iga pildi peal on keegi pikali.:)

 6. Annu Ütleb:

  Ainult kolme pildi peal ju 🙂

Lisa kommentaar


Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/reaalkool/comments.php on line 74