Töpa ässad

Lisas: admin 28.01.2011 10:37

Klassiõhtu

16.detsember toimus poiste korraldatud klassiõhtu.
Teemaks oli muusikastiilid.
Alguses vaatasime poiste tehtud filmi ja sõime popcorni.
Pärast tegi meile Jaan viktoriini ja Karl triki.
Siis veel kuulasime muusikat ja esitasime oma stiile.
Ă•htu oli tore!

Lisas: admin 16.12.2010 22:11

Talvekontsert

Tallinna Reaalkooli talvekontsert „Jõulud on saabumas linna …” toimub 20. detsembril algusega kell 18.00 Estonia Kontserdisaalis.Piletid hinnaga 50 krooni mĂĽĂĽgil Piletilevi ja Piletimaailma mĂĽĂĽgipunktides.

Lisas: admin 14.12.2010 18:41

Ballett “Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi”.

Käisime 21.novembril Estonias vaatamas balletti “Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi”.
Kostüümid olid ilusad, huvitavad ja ballett oli põnev ja naljakas.
Kokkuvõttes oli üks tore ballett

Lisas: admin 30.11.2010 19:26

Filmiõhtu

Reedel 26.novembril toimus meil klassiga filmiõhtu.
Vaatasime Boratit.
Ă•htu oli tore ja naljakas.

Lisas: admin 30.11.2010 18:59

Reaalkool VS XXI keskkool

Eile toimus korvpalli võistlus
XXI keskkoolis Reaalkool Vs XXI keskkool.
Reaalkool võitis!!!:D

Lisas: admin 30.11.2010 18:42

Silma loodupark

Käisime klassiga 16.septembril Silma looduspargis.
Meid jagati kahte rühma ja me läksime matkama ja metsa orienteeruma.
Pärast läksime mere äärde looduslikest materjalidest pilte tegema.
Kui väljas pildid tehtud läksime sisse ja saime natuke süüa.
Veetsime sees ühe tunni rääkides pilliroost.
Siis tuligi aeg tagasi Tallinnasse pöörduda.
Kokkuvõttes oli päev huvitav ja tore.

Lisas: admin 29.11.2010 22:06

Klassiõhtu

Meie klassiõhtu toimus 17.septembril kella kuuest üheksani. Tüdrukud tulid natukene varem, et kõik valmis seada. Katsime laua suupistetega ja Krõõda maitsva tordiga. Seal leidus ka juua. Kui kell oli kuus, kutsusime poisisd 303 klassi. Õpetaja pani DVD käima ja me hakkasime vaatama filmi „When in Rome“ . Film rääkis ühest naisest, kes käis Roomas oma õe pulmas. Peale pulma läks ta Armastuse kuju juurde ja võttis sealt viis münti. Hiljem kohtus ta kõigi viie mehega. Film oli huvitav. Peale seda läksime kõik koos aulasse. Seal mängisime me laulu mängu, tooli mängu ja šokolaadi söömis võistlust. See viimane väga ei õnnestunud, kuna paljud tegid sohki. Siis hakkasime mängima ukakat. Seda mängisime päris pikalt. Varsti oligi kell nii palju, et pidime lõpetama hakkama. Klassiõhtu oli tore!
Anne-Mari

Lisas: admin 20.10.2010 18:57

1.september 2010

Kell 10.00 toimub uue õppeaasta avaaktus kooli staadionil. Pidulik riietus, koolimüts! Klassijuhatajatund toimub pärast aktust ruumis 107

Lisas: admin 30.08.2010 10:18

C. R. Jakobsoni talumuuseum

Külastasime oma klassiekskursioonil Kurgjal asuvat Carl Robert Jakobsoni talumuuseumi. Muuseumis räägiti meile lühidalt C. R. Jakobsoni eluloost. Me saime teada, et ta oli väga hea kirjanik, arhitekt ja ka armastatud poliitik. Ta õpetas talupoegi enda eest seisma kirjastades ajalehte „Sakala“. Ta suri väga noorelt kopsupõletikku – olles ainult 40 aastat vana. Kuid ta jõudis oma lühikese elu jooksul vägagi palju ära teha. Samal ajal jooksis teleriekraanil videolint talumuuseumi suvistest tegevustest. Meil oli võimalus ka selles majas ringi vaadata. Tutvusime tema siiani säilinud raamatukoguga, vaatasime tema laste tunnistusi ja joonistusi.

Eluruumidest suundusime edasi lauta. Lauda juures nägime kahte hobust. Lisaks hobustele olid laudas kolm ilusat varssa ja jäär. Rehetoas sõime oma lõunasöögi. Vaatasime üle ka sauna, kus C. R. Jakobson suri. Sauna kõrval tegime oma klassipildi. Kõige viimasena suundusime viljaveskisse, mis oli ühtlasi kasutusel olnud ka saeveskina.

C. R. Jakobsoni talumuuseumist sõitsime edasi Paide ordulinnusesse.

Andres Haavik

Lisas: admin 04.06.2010 20:07