Sündmusterikka novembrikuu ülevaade

Matemaatikaolümpiaadi koolivoorus tegid häid tulemusi ja lähevad neid linnavooru kaitsma Pille-Riin (3. koht), Annemai, Rainer Urmas, Hanna ja Kenneth.

Geograafiaolümpiaadi koolivoorus särasid ja lähevad linnavooru edasi Kenneth (1. koht),  Hanna  (2. koht), Helen , Pille-Riin , Annemai  ja Rainer Urmas .

Kodanikupäeva viktoriinis tuli 7.-9. klassi arvestuses esikohale 8.b võistkond koosseisus Pille-Riin, Helen, Elina,  Rainer Urmas ja  Kenneth.

PÖFFi Kärajate ehk filmitegijate ja poliitikute kohtumise jaoks käisid eesti filmi kohta mõtteid filmilindile rääkimas  ka meie Evelin ja Siim! http://www.youtube.com/watch?v=PQJewrtzuIE&feature=player_embedded

Maailmameister on meie klassi jaoks ikkagi Martin! Ta elagu!

PS Kui keegi teab veel mõnda huvitavat ettevõtmist, kus 8.b on kaasa löönud,  siis andke teada!

2 kommentaari - “Sündmusterikka novembrikuu ülevaade”

1. Siim Ütleb:

Paistab parem kui ma arvasin see pöffi asi.Aga ikkagi…

2. Siim Ütleb:

see et ma kaamerat vältisin silmadega 😀