KLASSIÕHTU

Otsustasin siis ka siia midagi kirjutada. Nii, et klassiõhtu toimub neljapäeval 16.aprillil umbes kell 16.00 kuid see on veel täpsustamisel. Klassiõhtu ühendame ka filmiõhtuga! Kirjutage kommentaaridesse, kes mida sooviks teha!

5 kommentaari - “KLASSIÕHTU”

1. Evelin Ütleb:

Evelin, Elina ning võib-olla Marleen ja Johanna L tegelevad toiduga! Nii et see koht on kinni!

2. Helen Ütleb:

Mina ei tule.
    Esiteks.. mul on trenn 15.00-16.00 siis jooksen Ellerheina 16.30-17.15 ja avastan, et olen “mõnusale” klassiõhtule hiljaks jäänud.
    Teiseks.. arvatavasti ei jõua õppida(ainult siis kui 12 magama lähed)
    Kolmandaks..
    FILM ON NÕME!

3. Siim Ütleb:

ära virise nii palju see oli ammu paika pandud oleksid varem tegutsenud oleks saanud kõike ümberkorraldada.Muide Evelin ma tulen varem kohale ja aitan + film 😀

4. Evelin Ütleb:

Super! (see oli Siimule)
    Helen, ma tean, et läbi arvuti ekraani lugedes arvavad kõik, et ma ütlen seda kurjalt ja vihaselt, aga tegelikult mitte! PALUN ÄRA VIRISE! 🙂
    SA PEAD MEIEGA VEEL KOOS OLEMA VÄHEMALT ÜHEKSANDA KLASSI LÕPUNI JA KUI PINGUTAME SIIS ISEGI KAHETEISTKÜMNENDA LÕPUNI, AGA AEGA VÕIKS JU KOOS VEETA KA KOOS KUSKIL MUJAL KUI AINULT KOOLIPINGIS VAIELDES!

(See tõesti ei olnud mõeldud kurjalt vaid lihtsalt selleks, et sa teaksid milline on tegelik elu!)

5. Evelin Ütleb:

Kuulge, kas keegi mingeid häid mänge teab või?