Kontserdile ja/või teatrisse

1. märtsil kell 12:00 ja 15:00 toimub Estonia kontserdisaalis noorteorkestri “Rea:lmažo:r” kontsertetendus “Pühapäevakontsert”.

Pühapäevahommikusel lustakal ja kaasakiskuval kontserdil on parimad palad erinevatest lasteetendustest (“Nukitsamees”, “Burattino”, “Pipi Pikksukk” jt), mis on põimitud vahvate lapselike sketÅ¡idega, mille on kirjutanud kirjamees Wimberg.

Peale orkestri astuvad üles ka armastatud artistid Märt Avandi, Andero Ermel, Kelli Uustani ja Ele Millistfer.

Piletid õpilastele ja pensionäridele hinnaga 60 krooni/pilet, täiskasvanutele 75 krooni/pilet. Piletid müügil Piletimaailma ja Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

12. märtsil on Ugala külalisetendustega Tallinnas ning Salme kultuurikeskuses etendub ka “Poks”. Broneerisin meie tarbeks piletid ja loodan väga rohket osavõttu.

Tutvumiseks link http://www.ugala.ee/repertuaar/poks.html

3 kommentaari - “Kontserdile ja/või teatrisse”

1. Johanna V Ütleb:

Mis kella paiku see on? Lihtsalt huvitab, kas ma jõuan trenni või ei. 😀

2. Pille-Riin Ütleb:

Aga millal siis õppida jõuab, kui see kella üheksani kestab??? ((mina isiklikult ei jõua enne seda kodust läbigi käia))

3. Kristi Ütleb:

Järelikult tuleb täna õppida. Ja palju siis viimaseks koolipäevaks õppida anti?