„Koolinoorte Scrabble’i meistrivõistlused“

Õpilased on oodatud osalema „Koolinoorte Scrabble’i meistrivõistlustel“, mis toimub Tallinnas Rocca al Mare Kooli saalis 10. aprillil 2010 algusega kell 11.00. Kooli aadress on Vabaõhumuuseumi tee 8.

Võistlused toimub kolmes vanuseklassis: noorem kooliosa (1.-4. klassi õpilased), keskmine kooliosa (5.-8. klassi õpilased) ja vanem kooliosa (9.-12. klassi õpilased).

Mängu viime läbi püramiidi skeemi järgi. Esimesed mängijate paarid loosime eelnevalt, edasi lähevad võistlusse esimese mängu võitjad ja nii edasi kuni iga vanuseklassi parima selgumiseni. Ühe mängu aeg on limiteeritud 30 minutile. Mängu võitja on see, kel on kõige rohkem punkte.

Parimatel on auhinnad välja pannud „Scrabble’i“ maaletooja OÜ Rimonne Baltic.

Võistlusele registreerumiseks palun õpilaste nimed vanuseklasside kaupa saata e-posti aadressile markko.mattus@ramkool.edu.ee , lisage kindlasti ka kooli nimi. Viimane aeg osalemisest teada anda on 8. aprill.

NB! Mängureeglite täiendus: lubatud sõnadena on võimalik kasutada kõiki „Õigekeelsuse sõnaramatus“ esitatud sõnu, välja arvatud pärisnimed, lühendid, ees- ja järelliited ning sõnad, mida kirjutatakse ülakoma või sidekriipsuga. Pöördsõnu võib esitada kõigis pööretes ja ajavormides ning käändsõnu nii ainususes kui mitmuses kõigis käänetes.
Mängijad saavad mängu ajal mänguväljale laotud sõna õigsust kontrollida „Õigekeelsuse sõnaraamatust“.

Lisa kommentaar


Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/reaalkool/comments.php on line 74