Trallitasime MARTIDE ja KADRIDENA

Ja mitte ainult – koguni vastutasime selle tralli eest! Tutvusime mitmes MĂ•Ki tunnis mardi- ja kadripäeva kommetega, koos “B” klassiga panime kokku esitluse ja õppisime seda teistelegi tutvustama.

Laulsime, mängisime, ennustasime, ühesõnaga TRALLITASIME kadrilaupäeval tublisti.

Lisas: aili 26.11.2022 10:22

REAALI POISS 95

Meie ausambal on sel aastal jälle juubel – juba 95.aastapäev. Ega ta kĂĽll kõik need aastad meid rõõmustanud ei ole, sest nõukogudeaegsetele võimudele ta ei meeldinud. Aga vabas Eestis on ta ikka seisnud kindlalt, et

mäletaksime meie vabaduse eest võidelnud koolivendi ja õpetajaid.

Tähistasime Poisi sünnipäeva aktuse ja põneva näituse külastamisega, kus tutvusime vabadussõjaaegsete relvadega ning huvitavate fotodega.

Lisas: aili 15.11.2022 08:15

Meisterdasime R- õppes ISADELE kingitusi

Linnumajad tulid suurepäraselt välja tänu õpetaja Ahti juhendamisele.

Elagu kõik isad!

Palju jõudu, jaksu ja kannatlikkust meie isadele!

Lisas: aili 09.11.2022 08:30

SĂĽgisene klassihommik

I periood koolis lõppes ettelugemispäevaga ja klassihommikuga. Klassihommikut soovisid organiseerida paljud õpilased, kes tutvustasid oma mõtteid. Kuulasime nad kõik ära ja hääletasime. Seekord osutusid organiseerijateks KARL, HELGER, JOONAS, HEKTOR ja LUUKAS, kes olid koostanud sellise kava, et saime mängida erinevaid lemmikmänge, aardejahti pidada ja meisterdada.

Nagu näha, osalesid klassihommikul paljud tuntud raamatutegelased: PIPID, mitmesugused LOOMAD, tuntud SPORTLASED, peategelased HARRY POTTERI raamatust, mitmesugused MUINASJUTUTEGELASED jpt

Aga täna , 21.10, õpime kodus, sest meil on

ISESEISVA Ă•PPE PĂ„EV Minu puu” – vaatleme, uurime, mõõdame, kirjutame, arvutame, joonistame ….

Lisas: aili 21.10.2022 04:54

MÕK mõttemängudega

Kaks pead on ikka kaks pead ütleb vanasõna.

Tõsi – nuputamisĂĽlesandeid on kahekesi lihtsam lahendada.

Lisas: aili 14.10.2022 04:06

Kooli 141.sünnipäev

MĂ•K, kooli sĂĽnnipäev ja kooli vilistlane – seekord kõik ĂĽhel päeval. Saime teadmisi meie jaoks ammustest aegadest tänu “B” klassi Roberti vanaisale, kes on meie koolivend. Ilmataat tahtis kĂĽll meie aktust kiusata vihmaga, aga meile see ei loe.

Elagu 141 – aastane kool!

PUM-TĹ IGA-PUM …

Lisas: aili 30.09.2022 04:42

Käisime Kinomajas

Vaatasime vanu ja uusi animafilme ning osalesime koguni animafilmi meisterdamise õpitoas.

Valmis meie loodud animafilm

“Mustkunstnikud ja Hunt ja teised Kinomajas”

Päris lõbus ja huvitav oli.

Lisas: aili 28.09.2022 06:49

Loodusmatk AEGVIITU

Mõnus rongisõit, põnev õpituba, mõnus ilm, marjarikas raba – mida veel tahta ĂĽhelt toredalt matkapäevalt, meil oli see kõik olemas .

Lisas: aili 23.09.2022 06:55

MĂ•K: BINGO lennukaaslastega

Suvepuhkus oli päris pikk ja paljud lennukaaslaste nimed kippusid ununema. Täna tegime taas tutvust lõbusa BINGOga.

Lisas: aili 15.09.2022 04:40

Osalesime LUGEMISTUNNI ĂĽritusel

Kasutasime tänast MÕK tundi nii:

Meile meeldib lugeda!

Lisas: aili 08.09.2022 11:14