R-õpe KEEMIA

Seekord palju põnevaid katseid teemal

VEE LAHUSED

Lisas: aili 23.03.2023 06:07

MĂ•K: Kuidas olla terve?

Tuletasime kõik õpitu meelde koos kooliõe PILLE huvitavate ja kasulike videotega ning praktiliste esmaabi võtetega.

Lisas: aili 15.03.2023 09:59

EMAKEELEPĂ„EV ja teater koolis

14.märtsi EEMAKEELEPÄEVA tähistasime kõige ilusama käekirjaga ETTEÜTLUSTEGA ja lõbusa ning õpetliku teatriga koolis.

Lisas: aili 14.03.2023 09:56

Nuputamine MĂ•K-i tunnis

Lisas: aili 09.03.2023 11:41

Ă•pioskuste 1.voor raamatukogus

Uurisime hoolega selliseid põnevaid raamatuid ja …

… leidsime hulgaliselt huvitavaid  vastuseid.

Lisas: aili 07.03.2023 11:29

EV 105

Meie tähistasime oma riigi 105. sünnipäeva MÕK + R-õppe ühisprojektidega. Uurisime lennupõhise rühmaga, kus on sündinud meie riigi presdendid või tuntud lastekirjanikud; kus paiknevad kaunid kirikud ja mõisad; kus asuvad põnevad matkarajad või perepuhkuste paigad; kus asuvad huvitavad muuseumid või vabadussõja mälestussambad.

Tööd tuli teha mitmeid tunde ja projektitöö saigi valmis esitlusteks.

Palju õnne sünnipäevaks

kallis EESTIMAA!

Lisas: aili 23.02.2023 07:37

Vastlapäev 2023

Helger: Sel aastal sadas vastlapäevaks nii palju lund, et sai väga hästi kelgutada ja mina otsustasin minna Luite seltsi. Alguses ma natuke kartsin pimedat metsa, aga lumevalgust oli nii palju, et karta polnud midagi. Selle aasta pikim liug oli mul umbes 37 meetrit pikk. Eelmisel nädalal sõime vastlakukleid paaril korral ja täna ema vastlakukleid ei ostnudki.
Karl Andres:Vastlapäeval käisin kelgutamas, sõin vastlakukklit. Oli tore vastlapäev!
Johannes: Käisime perega vastlaliugu laskmas!

Lisas: aili 22.02.2023 11:45

Tervishoiumuuseumis tarkust saamas

Oli põnev ja teadmisi tuli kuhjaga!

Lisas: aili 22.02.2023 07:39

Täna on sõbrapäev

… ja meie koolis taas lõbus STIILINĂ„DAL. Terve nädal erinevaid kostĂĽĂĽme koolivormi asemel – sportlasi, vanainimesi ja lihtsalt häid sõpru.

Lisas: aili 14.02.2023 10:52

Klassihommik filmitegelastega

Lõpuks saime pidada klassihommikut, mis jõulude aegu paljude haigete tõttu ära jäi. Kuulasime ära mitmeid häid ettepanekuid ja enam hääli said filmitegelased, loomad ja lauamängud. Kuna loomad on tegelasteks tihti filmides ja kindlasti mõnes filmis mängitakse lauamänge, otsustasime kostüümide kasuks, mis on pärit mõnest filmist.

Meie arvamused sellest klassihommikust:

Alexandra: Minu arvates oli klassihommik lõbus, aga tegevusi võiks rohkem olla. Mulle meeldiks viktoriin ja kuldvillak.

Luukas: Mulle meeldis klassihommik väga, kuna sai teha vahelduseks muid asju peale õppimise. Minule oleks meeldinud ka see, kui me oleks ka  enda tegelastega kiirnäidendid teinud. Väga lahe oli ka lauamänge mängida.

Helger: Rõõmsat elevust tekitas juba enne klassihommikut kostĂĽĂĽmi valimine. Mina olin ämblikmees, samuti Teodor. Kõigi kostĂĽĂĽmid olid toredad. Organiseerijad olid palju vaeva näinud selleks, et kõigil oleks tore. Minule meeldis kõige rohkem “muusika stop”.

Julia: Loodan, et teile meeldis klassihommik. Mulle küll meeldis. Mulle meeldis eriti toolimäng ja mulle ei meeldinud see, et kui kellegil söök maha kukkus, siis paljud astusid kogemata neile söökidele peale.

Hektor: Mulle meeldis klassihommik. Ma sain olla korraldaja. Mulle meeldis korraldaja olla. Järgmine kord võiks olla nii, et keegi ei vaata viheid ja ei otsi aardejd enne mängu algust.

Piia – Riin: Minu arust oli see klassihoommik veidi igav, sest samad tegevused kordusid.

Markus: Mulle meeldis klassihommik väga. Aga see oleks võinud olla pool tundi pikem.

Lisas: aili 31.01.2023 16:06