Karjääripäev

24.mail tulid kooli lisaks õpilastele ka lapsevanemad, kes tutvustasid karjääripäeva puhul lastele oma hobisid ja kogusid. Saime vaadata automudeleid, proovida hokivarustust, teada palju huvitavat jääpurjetamise kohta ning palju muud.

Lisas: jaanika 02.06.2024 11:02

Meie lõpureis Kihnu saarele

Laine vaikne loks ja soe suvine tuuleiil. Vana veoauto mürin ja triibulised Kihnu kördid. Looklevad sirelilõhnalised külateed. Pehmed murulibled varvaste vahel ja magus jäätiseglasuur suunurkades. Sulps ja vette. Unised silmad ja värske voodipesu. Pannkoogid ja maasikamoos. Külm piim. Rattaretkest väsinud jalad ja rahulolu. Laste naerukilked ja sillerdav meri. Idüll. Ühtekuuluvus, suvi ja mälestused. Ühe perioodi lõpp ja järgmise etapi algus. Imetabased lapsed ja uhke õpetaja. Selline oli 4.b klassi lõpureis Kihnu saarele.

Õp Jaanika

Lisas: jaanika 01.06.2024 18:19

Spordipäev

Seekord toimus spordipäev Snelli staadionil. Päev algas ühiselt soojendusharjutuste tegemisega. Seejärel toimusid klasside vaheline teatejooks ja 60 meetri jooks. Päev jätkus palliviske ja kaugushüppega. Spordipäev oli väga lõbus ja tore!

Lisas: jaanika 14.04.2024 17:27

Külastus PoCo muuseumi

28.märtsil külastasime klassiga popkunsti muuseumi PoCo. Tutvusime erinevate teostega ning otsisime üles erinevate riikidega seotud pildid. Pärastpoole vaatasime tehisintellekti poolt loodud klippe ja filme ning avaldasime oma arvamust. PoCo muuseumis on palju põnevat!

Lisas: jaanika 03.04.2024 14:50

Külastame Ugala teatrit

19. märtsil läksime algklassidega Viljandisse Ugala teatrisse vaatama etendust “Prints ja kerjus”. Etendus rääkis printsist ja kerjusest, kes omavahel vahetasid kohad, sest tahtsid teada, kuidas on olla keegi teine. Paraku tõi see kaasa palju segadust ning pahandusi. Lõpuks nad mõistsid, et kõige parem on olla sina ise. Oli tore teatrikülastus!

Lisas: jaanika 21.03.2024 14:38

Klassiõhtu

18. märtsi õhtul kogunes meie klass taas kokku, et pidada maha lõbus pidu. Teema oli seekord värvid. Rohelised, punased, kollased ja sinised olid piduliste riietus ja kaetud lauad. Koos mängisime erinevaid mänge, viktoriine ja nauditisime seltskonda. Oli väga lõbus klassiõhtu!

Lisas: jaanika 19.03.2024 16:43

Eesti Vabariik 106

Eesti Vabariik sai 106-aastaseks. Sel puhul toimus algklassside pidulik aktus. Esineti laulude, luuletuste ja kõnedega. Palju õnne sünnipäevaks, Eesti!

Lisas: jaanika 25.02.2024 11:36

Reaaltalent

Sel aastal korraldati algklassidele talendivõistlus. Igast klassist oli 2 osalejat ning parimatele esitustele jagati auhindu. Esitusi oli väga erinevaid. Oli tantsu ja pillimängu, laulu ja võimlemiskavasid. Meie klassi esindajad võitsid eripreemia. Reaaltalendil oli palju põnevaid ja huvitavaid esitusi.

Lisas: jaanika 23.02.2024 15:06

Külaskäik Chocolalasse

6. veebruaril suundusime klassiga Chocolalasse. Meile räägiti, kuidas valmib šokolaad ning millisest riigist tulevad kakaooad. Lisaks tutvusime šokolaadi ajalooga ning muidugi saime ka ise šokolaadikomme teha. Chocolalas oli väga põnev ja vahva!

Lisas: jaanika 09.02.2024 16:06

Jõulunädal

Jõulunädalat alustasime ekskursiooniga Paide Wittensteini Ajakeskusesse. Seal saime teada, kuidas peeti vanal ajal jõule ja millised jõulukombed siis olid.

Nädal jätkus jõulupeoga, kus kuulasime teiste klasside leidlikke etteasteid ning esinesime ka ise räpi ja ukuleledega. Enne jõulupidu jõudsime klassiga piparkooke küpsetada ja neid üheskoos maitsta.

Jõulunädala viimast koolipäeva tähistasime piduliku jõululõunaga, kus jagati eeskujulikematele õpilastele kiituskirju. Jõudsime klassiga külastada ka vanalinna jõuluturgu, kus leidus sobivaid kingitusi nii endale kui lähedastele.

Lisas: jaanika 21.12.2023 15:06