Suusapäev Kõrvemaal

20. veebruaril käisime Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses talverõõme nautimas. Meid ootasid suusarajad, kelgumägi ja tuubinõlv. Kohapeal pakuti ka sooja toitu. Meil oli sportlik päev ilusa looduse keskel!

Mirelle

Lisas: jaanika 22.02.2023 17:52

Reaalvisioon

Sõbrapäeval toimus suures majas 1.-3. klasside Reaalvisioon. Esitusi hindas žürii ja meie klassil läks väga hästi. Kategoorias ”Nagu kaks tilka vett” võitsime esimese ja teise koha. Kategoorias ”Kõige parem tantsulõvi” võitsime teise koha. Žüriil oli kindlasti raske valikut teha, sest kõikidel klassidel olid vahvad ja ägedad esitused. Reaalvisioonil esinesid veel ĂĽllatusesinejad ja tantsisime koos ĂĽhistantse.

Mirelle

Lisas: jaanika 22.02.2023 16:56

Sõbrapäevapidu

13. veebruari õhtupoolikul toimus kauaoodatud klassiõhtu. Teemaks oli seekord sõbrapäev. Pidu sai kohe alguses suure hoo sisse. Me tantsisime hästi palju, mängisime erinevaid mänge ja testisime oma teadmisi Kahoot viktoriinil. Sõbrapäeva puhul olime üksteisele varem valmis kirjutanud tunnustavad kirjad, mis klassiõhtu lõpupoole kätte jagati. Oli lõbus õhtu koos klassikaaslastega!

Mirelle

Lisas: jaanika 15.02.2023 18:57

Keemiatund

8. veebruari hommikul toimus meil suures majas keemiatund. Sel korral õppisime õhu ja gaaside kohta. Kõik neli katset, mis me tegime olid väga huvitavad, sest me polnud neid varem teinud. Saime väga palju uut teada.

Mirelle

Lisas: jaanika 08.02.2023 15:52

Uisutamine ja turvalise interneti päev

7. veebruaril toimus kehalise kasvatuse tund Harju tänava uisuplatsil. Uisutada võis nii paarikaupa kui ka üksinda, mängida uisuplatsil kulli või uisutada võidu. Kõigil oli vahva. Viimase tunni ajal toimus kooli saalis turvalise interneti päeva puhul Kahoot viktoriin. Igaüks sai viktoriinist ka midagi uut teada ja oleme nüüd internetti kasutades targemad.

Mirelle

Lisas: jaanika 07.02.2023 17:39

Kraanade ehitamine

6. veebruaril toimus meil R-õpe, mille teemaks oli jõud. Õpetaja Ahti tutvustas meile, kuidas kraana abil tõsta üles väga suuri raskusi ja neid liigutada. Kraanade ehitamine paaristööna oli lõbus ja kui kraanad olid valmis, siis tegime nendega põnevaid katsetusi. Lisaks kraanade ehitamisele õppisime tundma erinevaid puite. Meil oli hea meel jälle tööõpetuse klassis aega veeta. 

Mirelle

Lisas: jaanika 07.02.2023 17:31

Kolmas B loeb!

Alates esimest perioodist sai hoo sisse meie klassi sisene lugemisvõistlus. Arvestusse kuuluvad kõik raamatud peale koomiksite ja kohustusliku kirjanduse. Iga perioodi lõpus loendame kokku loetud leheküljed ja raamatud ning selgitame välja võitjad. Esimese perioodi võistluse võitis Susanna ning teise perioodi Mirelle. Tüdrukute loetud lehekülgede arv oli märkimisväärne ning Reaalikleeps õpilaspäevikusse oli garanteeritud!

Meie abivalmis klassivend Tormi koostas loetud raamatute põhjal põhjaliku nimekirja, kuhu on lisatud kõikide raamatute pealkirjad, lehekülgede arvud ja lugejate hulk. Kui Sa ei tea, millist raamatut järgmiseks lugeda, siis viska nimekirjale pilk peale – kindlasti leiad midagi põnevat!

2. perioodi lõpuks oleme kokku lugenud 17 997 lehekülge ja 113 raamatut!

RAAMATUTE NIMEKIRI

Lisas: jaanika 16.01.2023 15:12

Jõululõuna ja näitus

21. detsembri hommikul kĂĽlastasime kaisukarude näitust ,,Karud saavad aru”. Meile tutvustati õpetajate kaisukarusid ja räägiti nende kohta toredaid lugusid. Kõik karud olid väga armsad. Lisaks saime teada, et kunagi oli meie koolis ehtne karutopis. Pärast näitust toimus pidulik jõululõuna. Eeskujulikematele õpilastele jagati kiituskirju. Meeldiva ĂĽllatusena selgus, et meie klassiruum oli jõuludeks kõige ilusamini kaunistatud. Selle eest saime tänukirja ja lauamängu. Tänane päev oli toredaks punktiks selle aasta viimasele koolinädalale.

Head vaheaega kõigile!

Mirelle

Lisas: jaanika 21.12.2022 12:22

Jõulupidu

Koolivaheaeg on lähenemas ja seega oli aeg algklassidega üks korralik jõulupidu pidada. 20. detsembril toimuski aulas väga vahva jõulupidu. Jõulupeol esineti laulude, luuletuste ja tantsudega. Lisaks esitati erinevatel pillidel kaunist muusikat. Esinemisi oli pealt vaatamas ka jõuluvana, kes ilmus algul ootamatult aula rõdule. Hiljem said kõik klassid jõuluvanalt suure kotitäie kingitusi. Igale õpilasele leidus kingikotist midagi põnevat ja kõik olid väga rõõmsad. Klassis vaatasime ühiselt jõulufilmi ja tantsisime.

Mirelle

Lisas: jaanika 21.12.2022 12:13

Jõuluball

19. detsembril toimus meie esimene jõuluball. Jõuluball oli korraldatud nii kolmandatele kui neljandatele klassidele. Olime sel õppeaastal seltskonnatantse harjutanud juba mitu kuud ning nüüd saabus aeg oma oskusi näidata! Tantsisime üheksat tantsu: Viini valssi, aeglast valssi, quickstepi, tšatšat, sambat, rumbat, džaivi, perekonna valssi ja laupäeva õhtu palavikku. Balli sujuva kulgemise tagasid toredad õhtujuhid neljandatest klassidest. Vahepeal esinesid meile ka võistlustantsijad. Nende tantsusamme oli huvitav jälgida. Oli väga meeldejääv jõuluball!

Mirelle

Lisas: jaanika 19.12.2022 17:46