Reaalvisioon 16.02.2023

Reaalvisioon toimus meie kooli aulas 16.veebruaril 2023.

See oli väga lahe üritus, kus said kokku 4.-6. klassi õpilased. Esitada tuli enda tantsukava. Kategooriaid oli kaks: 1) “Kõige parem tantsulõvi!” 2) “Nagu kaks tilka vett!”

Esimeses kategoorias pidi mõnele muusikapalale ise tantsu välja mõtlema.

Teises pidi valima ühe muusikavideo ja selle nii hästi, kui võimalik järgi tegema.

Meie grupp valis kategooria “Kõige parem tantsulõvi!”. Meie looks oli ,,That that”, see läks meil väga hästi ja me saavutasime kolmanda koha.

Võitjateks osutusid seekord 4.b klassi tüdrukud loo ja videoga ,,Lasha Tumbai”.

Aulas jätkus pidu ka peale võitjate väljakuulutamist. Seal esines meie Reaalkooli bänd ja
lasti kõlaritest tuntud muusikat. Minu meelest oli see väga põnev üritus ja pidu.

Lõppude lõpuks tuli see väga lahe välja ja oli koos tore tantsida. Ma loodan, et see üritus
saabki Reaalkooli traditsiooniks ja pingutame proovime kindlasti järgmisel aastal uuesti.